Kullanıcı mesaj:Zltu

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Ocak 2022[kaynağı değiştir]

  Yapıcı katkılarınız takdir edilir ve şiddetle önerilir, ancak başka bir kullanıcının kullanıcı sayfasında yaptığınız son değişiklikler vandalizm olarak değerlendirilebilir.Özellikle Kullanıcı mesaj:Vikipolimer/Mesaj-Header sayfasında yaptığınız değişiklikler, rahatsız edici sayılabilir. Genel olarak, başkalarının kullanıcı sayfalarını izinsiz değiştirmekten kaçınmak kibarca kabul edilir. Diğer kullanıcıların kullanıcı sayfasında değişiklik yapmak yerine lütfen alakalı konuyu kullanıcının mesaj sayfasında dile getirin ve kullanıcıların kendi sayfalarını değiştirmesine izin verin. Teşekkürler.
  𝗩𝗶𝗸𝗶𝗽𝗼𝗹𝗶𝗺𝗲𝗿 14.24, 31 Ocak 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  vikipedi'ye hoşgeldiniz![kaynağı değiştir]

  Turkish tea (4).jpg bir çayımızı iç!
  2 gün önce katılmışsınız, kimse de hoşgeldin yazmamış. hoşgeldiniz.... vikipediye, ve genel ağa, katkı yapmak kutsal bir iş. bu kutsal işteki yararlı katkılarınızı bekliyoruz! ama önce bir çay :D ----modern_primat ඞඞඞ İLETİ 23.45, 1 Şubat 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  VP:PY'ye mutlaka göz atın. ----modern_primat ඞඞඞ İLETİ 23.46, 1 Şubat 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Katalitik[kaynağı değiştir]

  Selam @Zltu lütfen katalitik ile kategori taşırken, önce kategoriyi daha sonra içeriği yeni kategoriye taşıyınız, yeni kategori oluşturduktan sonra kopyala/yapıştır yaparak içeriği almayınız.
  𝗩𝗶𝗸𝗶𝗽𝗼𝗹𝗶𝗺𝗲𝗿 13.10, 3 Şubat 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Kuklacılık araştırması[kaynağı değiştir]

  Puppeter template.svg

  Bir kullanıcı, kuklacılığa ilişkin bir araştırma başlattı. Kuklacılık, birden fazla Vikipedi hesabının topluluk politikasına aykırı bir şekilde kullanılmasıdır. Araştırma Vikipedi:Denetçi isteği/Dava/Vikimutlu sayfasında yapılıyor. Araştırmayı açan kullanıcı kanıtlarını sundu. Lütfen kendi kanıtlarınızı sunmaktan veya araştırmanın sonucuna karar veren Vikipedi hizmetlisinin veya denetçisinin değerlendirmesini istediğiniz yorumları göndermekten çekinmeyin. Birden fazla hesap kullanıyorsanız (Vikipedi politikasına aykırı bir şekilde) lütfen araştırma sayfasına gidin ve bunu doğrulayın. Genellikle tekrar yapmamayı vadeden ya da farkında olmayanlara hoşgörü gösterilir, ancak birden fazla hesabın kötüye kullanılması Vikipedi topluluğu tarafından çok ciddiye alınır.
  𝗩𝗶𝗸𝗶𝗽𝗼𝗹𝗶𝗺𝗲𝗿 13.20, 3 Şubat 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Şubat 2022[kaynağı değiştir]

  Dur ikonu
  Birden çok hesabı kötüye kullandığınız için değişiklik yapmanız süresiz olarak engellenmiştir. Ayrıca, mesaj sayfanızda değişiklik yapma olanağınız da iptal edildi.
  Engelinizin kaldırılması için geçerli nedenlerinizin olduğunu düşünüyorsanız, lütfen engel itiraz rehberini okuyun ve ardından sizi engelleyen hizmetliye Özel:EpostaGönder sayfasından veya Gönüllü İletişim Ekibine info-tr@wikimedia.org adresinden gerekçeleriniz ile birlikte e-posta atarak engelinize itiraz edin.  
  𝗩𝗶𝗸𝗶𝗽𝗼𝗹𝗶𝗺𝗲𝗿 18.40, 4 Şubat 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü - Katılımcı Yıldızı[kaynağı değiştir]

  Articles for Creation Barnstar Hires.png
  Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Zltu,
  5. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Görsel içermeyen Vikipedi maddelerine uygun görsellerin eklenmesi" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. --Vincent Vega mesaj?

  İş Birliği Projesi ödülü - Yeni Katılımcı Yıldızı[kaynağı değiştir]

  Kindness Barnstar Hires.png
  Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Zltu,
  5. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Görsel içermeyen Vikipedi maddelerine uygun görsellerin eklenmesi" konulu projedeki performansınız sonrasında Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. --Vincent Vega mesaj? 10.26, 7 Şubat 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]