Kullanıcı mesaj:Lost welshman

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoşgeldiniz[kaynağı değiştir]

Merhaba Lost welshman, Vikipedi'ye hoş geldiniz.
Crystal Clear app kedit.svg
Herkes yazabilir

Herkesin özgürce katkıda bulunduğu Vikipedi'ye hoş geldiniz. Katkıda bulunmak için yapmanız gereken tek şey, üstteki Değiştir veya Kaynağı değiştir butonlarından birine basmak. Ancak girdiğiniz bilgilerin ansiklopedik ve kişisel saldırıdan uzak olmasına, hakaret içerikli ve en önemlisi telif ihlali barındırıyor olmamasına dikkat etmelisiniz.

Bantuan
İpuçları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanızda yarar var.
  • Lütfen tartışma ve mesaj sayfalarında yazdıklarınızı, sonuna ~~~~ koyarak ya da değiştirme panelinin sol üst üçüncü sekmesini Imza.png
kullanarak imzalamayı unutmayın!.
Tips
Yardım bilgileri

Daha fazla bilgiyi Topluluk Portali'nde bulabilirsiniz. Sorularınızı Danışma Masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsiniz. Deneyimli kullanıcılarımız yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Herhangi bir sorununuzda, diğer kullanıcılarla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Membuat kesalahan?
For Non-Turkish Speakers
Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
Ελληνικά: Δεν ξέρεις Τουρκικά; Κάντε κλικ εδώ.
English: Don't speak Turkish? Click here.
español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
français: Vous ne parlez pas turc ? Cliquez ici.
日本語: トルコ語は難しいでしょうか。ここをクリックしてください。
русский: Не говорите по-турецки? Нажмите сюда.
Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   他の言語   Другие языки
MediaWiki logo without tagline.png Kardeş Projeler

VikiSözlük
Özgür Sözlük

VikiKitap
Özgür Kitaplar

VikiKaynak
Özgür Kütüphane

VikiSöz
Özdeyişler

Commons
Çoklu ortam paylaşım

Meta-Wiki
Viki Merkez

Kolay gelsin... Fenerli1978Buyrun beniiiim? 02:51, 29 Ağustos 2015 (UTC)


Yeni Malatyaspor takım kadrosu[kaynağı değiştir]

Yeni Malatyasporun kadrosunun en güncel hali ile konuldu. kontrol edermisiniz birde forma kısmını ayarlamk istiyorum yardımcı olur musunuz? Bu imzasız yazı Lost welshman (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Merhabalar Lost welshman, öncelikle katkınız için teşekkürler. Gerekli kontrol yapılıp sayfa onaylanmıştır. Formalarla ilgili Supermæn arkadaşımız yardımcı olacaktır. 1-2 hafta içinde Yeni Malatyaspor'a ait sezon sayfasını açmış olurum. O maddeyede katkı sağlarsanız faydalı olacağını düşünüyorum. Hatta Malatya'da yaşıyor ve maçlara gidiyorsanız maçlarda çekeceiğiniz fotoğrafları Commons'a yüklerseniz kulübünüzün tanıtımı açısından faydalı olacaktır. Yanlız küçük bir hatırlatma yapayım. İnternette bulduğunuz fotoğrafları kesinlikle yüklemeyiniz, o tip fotoğraflar telif nedeni ile silinecektir. Saygılarımla, Fenerli1978Buyrun beniiiim? 02:51, 29 Ağustos 2015 (UTC)

Formaları birkaç gün sonra hazırlayıp maddeye eklerim. Maddenin İngilizce sürümünü de Türkçe Vikipedi'deki gibi, aynı şekilde değiştirebilirsiniz. Ne gibi değişiklikler düşündüğünüzü belirtirseniz ben de yardımcı olabilirim. İyi vikiler... -- Supermæn (mesaj) 11:39, 29 Ağustos 2015 (UTC)

Selamlar, birkaç gün önceki ricanız üzerine Yeni Malatyaspor'un 2015-16 sezonu formalarını hazırlayarak Vikipedi'nin Türkçe ve İngilizce'nin de içinde bulunduğu 12 farklı dil sürümüne ekledim. İngilizce Vikipedi'ye logo ekleme konusu ile de önümüzdeki günlerde ilgilenebilirim, bilgi ekleme konusunu ise size bırakıyorum, önceki mesajımda belirttiğim gibi Türkçe sürümde düzenleme yaptığınız şekilde İngilizce sürümde de yapabilirsiniz. Vikipedi'de sizi daha çok görmek dileğiyle, iyi vikiler... -- Supermæn (mesaj) 23:24, 2 Eylül 2015 (UTC)