Kullanıcı mesaj:Amirobot

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Hoş geldin Amirobot![kaynağı değiştir]

  Face-smile.svg İlk adımlar

  Yardım ve Sıkça Sorulan Sorular sayfaları sana oldukça yardımcı olacaktır. Bu sayfalarda Vikipedi'de nasıl dolaşacağına, nasıl madde düzenleyeceğine ya da temel lisans politikasına dair açıklamalar bulabilirsin. Buraya katkıda bulunmak için teknik anlamda özel bir yeteneğe sahip olman gerekmez. Katkıda bulunurken cesur ol ve her zaman diğer kullanıcıların iyi niyetli olduğunu varsay!. Burası bir Wiki - katkıda bulunmak gerçekten kolay!

  Face-angel.svg Yardım bulmak

  Daha fazla bilgiyi Topluluk Portalı'nda bulabilirsin. Sorularını Yardım masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsin. Çoğu kullanıcı yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Bu kullanıcıların listesini Vikipedi:Yardım gönüllüleri sayfasında bulabilir, istediğin biriyle mesaj sayfası aracılığıyla iletişime geçebilirsin.

  Face-wink.svg For non-Turkish speakers
  Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
  English: Don't speak Turkish? Click here.
  español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
  français: Ne parlez vous pas turc? Cliquez ici.
  русский: Не разговаривай турецкий? Нажмите сюда.
  Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   Другие языки
  Face-glasses.svg İpuçları ve püf noktaları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanda oldukça yarar var.
  • Lütfen tartışma sayfalarında yazdıklarını, sonuna ~~~~ koyarak ya da değiştirme panelinin sol üst onuncu sekmesini Edycja-18.png
  kullanarak imzalamayı unutma!.
  • Kullanıcı sayfana Babil kutularını koyman, diğer kullanıcıların senin hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar.
  • Telif hakkı ile korunan hiç bir eseri buraya eklememen gerektiğini unutma!
  • Yüklediğin resimleri sana ait olan bir galeride görebilirsin.
  • Vikipedi'nin bazı önemli politikaların özetlerini okuyarak Vikipedi'nin işleyişini öğrenmende yarar var.
  MediaWiki logo without tagline.png Kardeş Projeler

  VikiSözlük
  Özgür Sözlük

  VikiKitap
  Özgür Kitaplar

  VikiKaynak
  Özgür Kütüphane

  VikiSöz
  Özdeyişler

  Commons
  Çoklu ortam paylaşım

  Meta-Wiki
  Viki Merkez

  DsMuratileti 12:49, 29 Haziran 2008 (UTC)

  please request a flag first[kaynağı değiştir]

  Please request a bot flag by following the instructions on this page. Your account will remain blocked until the request is approved. --M. M. ileti 13:51, 29 Haziran 2008 (UTC)

  OK --Ladsgroup 05:53, 4 Temmuz 2008 (UTC)

  İstanbul[kaynağı değiştir]

  İklim şablonundaki veriler weatherforecast adlı bir kaynaktan alınmış deniyor.oradan alınmış olabilir ama veriler yanlış.İngilizce vikipedi'de yanlıştı,ben gidip denetliyicilerle mesajlaştım,konuştum ve onlarda dediklerimin doğruluğunu teyit edip bana hak verip düzelttiler.İsterseniz bakın.İklim verileri ile ilgili değerler bizim meteorolojimizde var. Bizim meteoroloji dururken elalemin herhalde kendi ülkemizle ilgili olarak onlardan daha iyi bir iklim verisi tutacağı düşünülemez. Lütfen şu sayfaya bakın.vikipedideki verilerin yanlış olduğunu göreceksiniz. saygılarımla. http://www.dmi.gov.tr/veridegerlendirme/il-ve-ilceler-istatistik.aspx?m=ISTANBUL (Gerçekler 23:30, 4 Nisan 2011 (UTC))


  Amirobot, evet ingilizce vikipedi'de verilerim dediği şekilde düzeltilmiş ancak bir vandal kullanıcı (bir bulsam ben halledeceğim) ingilizce vikipedi verilerini istanbul için sürekli tahrip edip duruyor benim girdirdiğim verileride tahrip etmiş sakın bu site verilerini dikkate alma.istanbulda bugüne kadar yaşanan en düşük ısı -8 derece -16 derece değil....lütfen şu linke göre verileri değiştir.http://www.dmi.gov.tr/veridegerlendirme/il-ve-ilceler-istatistik.aspx?m=ISTANBUL bu vandalın ayrıca bu ingilizce sayfaya musallat olmasını nasıl engelleyebiliriz bir bilgin varmı? saygılarımla. (Gerçekler 23:48, 4 Nisan 2011 (UTC))

  Hello, I think something is wrong, isn't it?Ladsgroup 17:22, 6 Nisan 2011 (UTC)