Kullanıcı mesaj:AlpFatih/Arşiv/Arşiv 2011-1

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Futbolcu maddeleri.[kaynağı değiştir]

Villa'daki kırmızılar bölümünde;

 1. Frank Moss (1895 doğumlu futbolcu)
 2. Graham Taylor (futbolcu)

maddeleri var. İkisini taslak da olsa (tabii ki daha sonra geliştirmek üzere) açalım diyorum. Var mısın Face-smile.svg? Cscr-featured.svgAlpKatkılar 14:46, 4 Ocak 2011 (UTC)

Selam. Zaten eninde sonunda açacağım/açmaya çalışacağım ben onları :) Maddeyi SM yapmak için uğraş veriyorum uzun zamandır. En azından 1-2 madde açabilirsen büyük faydası dokunacaktır. İyi akşamlar...--Rapsar 19:45, 4 Ocak 2011 (UTC)


Soru[kaynağı değiştir]

 • Merhaba Çizer, sana bir sorum olacaktı. Ben Vikipedi'ye arkadaşımın hesabından, yani Alpaslan adlı hesaptan katkı yapıyordum. Aralık 10, 2010 tarihinde, bu hesabımı açtım. Eski hesaba şu ;
Nuvola apps kdmconfig.png Bu kullanıcı adı, AlpFatih kullanıcısının alternatif hesabıdır.

etiketi yerleştirdim. Alpaslan hesabı sorun çıkarır mı ? İyi Vikiler ..--Cscr-featured.svgAlpKatkılar 16:34, 4 Ocak 2011 (UTC)

  • Merhaba, makul sebeplere ve kullanıma dayalı alternatif hesabın sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Ama yine de emin olmak için İnfoCan'a sormanızda yarar var. İyi çalışmalar...Vikiçizer 21:54, 5 Ocak 2011 (UTC)


Soru ?[kaynağı değiştir]

 • Merhaba İnfoCan, sana bir sorum olacaktı. Ben Vikipedi'ye arkadaşımın hesabından, yani Alpaslan adlı hesaptan katkı yapıyordum. Aralık 10, 2010 tarihinde, bu hesabımı açtım. Eski hesaba şu ;
Nuvola apps kdmconfig.png Bu kullanıcı adı, AlpFatih kullanıcısının alternatif hesabıdır.

etiketi yerleştirdim. Alpaslan hesabı sorun çıkarır mı ? Vikiçizer'e sordum, sana sormamı söyledi. İyi günler dilerim. Cscr-featured.svgAlp 10:50, 6 Ocak 2011 (UTC)

Alternatif hesap etiketini koymakla iyi yapmışsınız, onun amacı aynen sizinki gibi akıl karıştırabilecek ve ileride haksız yere kuklalıkla suçlanmanıza karşı sizi korumaktır. Haber verdiğiniz için teşekkürler. --İnfoCan 14:31, 6 Ocak 2011 (UTC)

Villa Kırmızıları Katliamı :)[kaynağı değiştir]

Alp (m) ~ (k) 14:31, 7 Ocak 2011 (UTC)

Alp (m) ~ (k) 16:37, 7 Ocak 2011 (UTC)

Alp (m) ~ (k) 16:44, 7 Ocak 2011 (UTC)

Yoruldum. Bu akşam bu kadar yeter bana. Yarın devam artık.Face-smile.svg. Alp (m) ~ (k) 17:23, 7 Ocak 2011 (UTC)

Teşekkürler yardımın için. Yalnız bir ricam olacaktı yeni madde açarken. Diğer dillere verile bağlantıları mutlaka eklemelisin. Maddeyi açarken yararlandığın İngilizce Vikipedi'deki maddelerin en altlarında diğer dillere verilen bağlantılar vardır. Bu bölümü kopyalayıp, burada açtığın maddenin en altına eklersen sorun olmaz. Şu değişikliğimi incelersen demek istediğimi daha iyi anlayabilirsin :) Teşekkürler tekrardan, iyi günler...--Rapsar 14:28, 8 Ocak 2011 (UTC)

Kullanıcı sayfası adı?[kaynağı değiştir]

 • Merhabalar Sabri. Sana bir şey sormak istiyorum. Kullanıcı sayfasına IP değişiklikleri bölümü eklenince, kullanıcı sayfasının adı; "Özel:Recentchanges/100,hideliu,hidepatrolled" oluyor. Bunun çözümü var mı ? Saygılar..Alp (m) ~ (k) 11:22, 9 Ocak 2011 (UTC)
  • Merhabalar.

Şablon:Kullanıcı:Sabri76/Anon ile

Şablon:Kullanıcı 76

şablonlarının yazımını gördüğün üzere sayfama gördüğüm şablonun ince ayar kodları büyük ihtimalle başka kodlara bağlı olarak silinmiş veya değiştirilmiş. Bu nedenle Vikipedi şablonun bile varlığını görmüyor. Aslında şablonu 2 yıl kadar önce başka bir kullanıcınınkinden bakarak oluşturmuştum. Bu sorun ise 1 yılı aşkın vardı ama, sen dikkat çekince bir kontrol edeyim dedim. Ben de sayfamdan çıkarıyorum zaten... Kolay gelsin...--вяí¢αи76ileti 15:42, 9 Ocak 2011 (UTC)

Bryan Jones[kaynağı değiştir]

Bryan Jones (futbolcu), futbolcu değil. Bir akademi teknik direktörü. Fakat yine de yönlendirme ekledim. İyi Vikilemeler AlpFatih Mesaj Sayfası 13:58, 13 Ocak 2011 (UTC)

 • Daha önce söylemiştim (sanırım), yalnızca futbolcu maddelerinde yardımcı olabileceğim. İngilizcem birkaç kelime ile sınırlı olduğu için :) . Fakat tasalk da olsa birkaç tane daha açarım. Kolay gelsin.AlpFatih Mesaj Sayfası 17:35, 13 Ocak 2011 (UTC)
Maddeler için teşekkürler. Yalnız kullanıcı sayfamda değişiklik yapmazsan sevinirim, zaten açılan maddeyi o listeden kaldırıyorum ben :) İyi çalışmalar, kolay gelsin...--Rapsar 20:13, 13 Ocak 2011 (UTC)

İsim değişikliği[kaynağı değiştir]

 • Kullanıcı adı değiştirmede yardım ettiğiniz için teşekkürler, fakat bir sorun var. Benim vector.js'imde olan ayarları kullanamıyorum (şablon yard. gezinti pencereleri gibi.). Ayrıca bu sayfada değişiklik de yapamıyorum, benim ayarlarımı başka kullanıcı ayarları olarak görüyor. Ne yapabiliriz ? Ayrıca beni onaylanmamış kullanıcı olarak görüyor. Bunda da bir sorun var sanırım. Saygılar.--AlpFatih ileti 12:55, 22 Ocak 2011 (UTC)
 • Sorunlarınızın geçici olduğunu, kendi kendine çözümlendiğini umarım, çünkü hem vector.js sayfanız hem de otomatik onaylı kullanıcı durumunuz olması gerektiği gibi görünüyor. Bazen bu tür isim değişkliklerinin ardından veritabaının güncellenmesi zaman alabiliyor. Sorun devam ediyorsa bana haber verin. --İnfoCan 14:13, 22 Ocak 2011 (UTC)
 • Evet, sorun şu anda düzeldi. İsim değişikliği yapıldığında AlpFatih olarak giriş yapmıştım. Şimdi AlpFatih olarak giriş yapınca her şey düzeldi. Benim hatamdan kaynaklanıyormuş yani, vaktinizi aldım. İlginiz için teşekkürler. Saygılar.--AlpFatih ileti 14:39, 22 Ocak 2011 (UTC)