2020 Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri - I Grubu

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Bu madde 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri I Grubu eşleşmelerini ve sıralamalarını göstermektedir.

Tablo[değiştir | kaynağı değiştir]

Sıra Takım O G B M AG YG GF P Eleme  BEL  RUS  İSK  KAZ  KIB  SAN
1  Belçika 10 10 0 0 40 3 +37 30 Finallere 3-1 3-0 3-0 6-1 9-0
2  Rusya 10 8 0 2 33 8 +25 24 1-4 4-0 1-0 1-0 9-0
3  İskoçya 10 5 0 5 16 19 -3 15 0-4 1-2 3-1 2-1 6-0
4  Kazakistan 10 3 1 6 13 17 -4 10 0-2 0-4 3-0 1-2 4-0
5  Kıbrıs Cumhuriyeti 10 3 1 6 15 20 -5 10 0-2 0-5 1-2 1-1 5-0
6  San Marino 10 0 0 10 1 51 -50 0 0-4 0-5 0-2 1-3 0-4
Kaynak: UEFA
Sıralama kuralları: Sıralama kriterleri

Maçlar[değiştir | kaynağı değiştir]

21 Mart 2019 (2019-03-21)
16.00
Kazakistan  3-0  İskoçya
Rapor

21 Mart 2019 (2019-03-21)
20.45
Belçika  3-1  Rusya
Rapor

21 Mart 2019 (2019-03-21)
20.45
Kıbrıs Cumhuriyeti  5-0  San Marino
Rapor

24 Mart 2019 (2019-03-24)
15.00
Kazakistan  0-4  Rusya
Rapor

24 Mart 2019 (2019-03-24)
18.00
San Marino  0-2  İskoçya
Rapor

24 Mart 2019 (2019-03-24)
20.45
Kıbrıs Cumhuriyeti  0-2  Belçika
Rapor

8 Haziran 2019 (2019-06-08)
18.00
Rusya  9-0  San Marino
Rapor

8 Haziran 2019 (2019-06-08)
20.45
Belçika  3-0  Kazakistan
Rapor

8 Haziran 2019 (2019-06-08)
20.45
İskoçya  2-1  Kıbrıs Cumhuriyeti
Rapor

11 Haziran 2019 (2019-06-11)
16.00
Kazakistan  v  San Marino
Rapor

11 Haziran 2019 (2019-06-11)
20.45
Belçika  v  İskoçya
Rapor

11 Haziran 2019 (2019-06-11)
20.45
Rusya  v  Kıbrıs Cumhuriyeti
Rapor

6 Eylül 2019 (2019-09-06)
20.45
Kıbrıs Cumhuriyeti  v  Kazakistan
Rapor

6 Eylül 2019 (2019-09-06)
20.45
San Marino  v  Belçika
Rapor

6 Eylül 2019 (2019-09-06)
20.45
İskoçya  v  Rusya
Rapor

9 Eylül 2019 (2019-09-09)
20.45
Rusya  v  Kazakistan
Rapor

9 Eylül 2019 (2019-09-09)
20.45
San Marino  v  Kıbrıs Cumhuriyeti
Rapor

9 Eylül 2019 (2019-09-09)
20.45
İskoçya  v  Belçika
Rapor

10 Ekim 2019 (2019-10-10)
16.00
Kazakistan  v  Kıbrıs Cumhuriyeti
Rapor

10 Ekim 2019 (2019-10-10)
20.45
Belçika  v  San Marino
Rapor

10 Ekim 2019 (2019-10-10)
20.45
Rusya  v  İskoçya
Rapor

13 Ekim 2019 (2019-10-13)
15.00
Kazakistan  v  Belçika
Rapor

13 Ekim 2019 (2019-10-13)
18.00
Kıbrıs Cumhuriyeti  v  Rusya
Rapor

13 Ekim 2019 (2019-10-13)
18.00
İskoçya  v  San Marino
Rapor

16 Kasım 2019 (2019-11-16)
15.00
Kıbrıs Cumhuriyeti  v  İskoçya
Rapor

16 Kasım 2019 (2019-11-16)
18.00
Rusya  v  Belçika
Rapor

16 Kasım 2019 (2019-11-16)
18.00
San Marino  v  Kazakistan
Rapor

19 Kasım 2019 (2019-11-19)
20.45
Belçika  v  Kıbrıs Cumhuriyeti
Rapor

19 Kasım 2019 (2019-11-19)
20.45
San Marino  v  Rusya
Rapor

19 Kasım 2019 (2019-11-19)
20.45
İskoçya  v  Kazakistan
Rapor