2017 Avrupa Güreş Şampiyonası - Erkekler serbest 70 kg
2017 Avrupa Güreş Şampiyonası | |||
---|---|---|---|
Serbest | Grekoromen | Kadınlar | |
57 kg | 59 kg | 48 kg | |
61 kg | 66 kg | 53 kg | |
65 kg | 71 kg | 55 kg | |
70 kg | 75 kg | 58 kg | |
74 kg | 80 kg | 60 kg | |
86 kg | 85 kg | 63 kg | |
97 kg | 98 kg | 69 kg | |
125 kg | 130 kg | 75 kg | |
Erkekler serbest 70 kg, 2017 Avrupa Güreş Şampiyonası'nda yer alan bir yarışmadır 4-5 Mayıs'da Sırbistan'ın Novi Sad şehrinde düzenlenmiştir.[1]
Madalya kazananlar[değiştir | kaynağı değiştir]
Altın | Frank Chamizo (ITA) |
Gümüş | Magomedmurad Gadzhiev (POL) |
Bronz | Ruslan Dibirgadzhiyev (AZE) |
Israil Kasumov (RUS) |
Sonuçlar[değiştir | kaynağı değiştir]
- Açıklama
- T — Tuş ile kazandı
Final[değiştir | kaynağı değiştir]
Final | |||
Frank Chamizo (ITA) | 4 | ||
Magomedmurad Gadzhiev (POL) | 3 |
Üst yarı[değiştir | kaynağı değiştir]
Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | Yarı finaller | |||||||||||||||
Ruslan Dibirgadzhiyev (AZE) | 0 | |||||||||||||||||
Frank Chamizo (ITA) | 6 | |||||||||||||||||
Frank Chamizo (ITA) | 10 | |||||||||||||||||
Mihai Sava (MDA) | 0 | |||||||||||||||||
Nikola Gajić (SRB) | 0 | |||||||||||||||||
Mihai Sava (MDA) | 10 | |||||||||||||||||
Frank Chamizo (ITA) | 10 | |||||||||||||||||
Adrian Moise (ROU) | 0 | |||||||||||||||||
Adrian Moise (ROU) | 8 | |||||||||||||||||
Mark Popov (ISR) | 2 | |||||||||||||||||
Adrian Moise (ROU) | 5 | |||||||||||||||||
Zsombor Gulyás (HUN) | 1 | |||||||||||||||||
Jere Kunnas (FIN) | 0 | |||||||||||||||||
Zsombor Gulyás (HUN) | 6 | |||||||||||||||||
Alt yarı[değiştir | kaynağı değiştir]
Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | Yarı finaller | |||||||||||||||
Semen Radulov (UKR) | 10 | |||||||||||||||||
Surkho Rashytkhanau (BLR) | 3 | |||||||||||||||||
Semen Radulov (UKR) | 1 | |||||||||||||||||
Magomedmurad Gadzhiev (POL) | 7 | |||||||||||||||||
Nikolay Kurtev (BUL) | 1 | |||||||||||||||||
Magomedmurad Gadzhiev (POL) | 5 | |||||||||||||||||
Magomedmurad Gadzhiev (POL) | 6 | |||||||||||||||||
Israil Kasumov (RUS) | 4 | |||||||||||||||||
Davit Tlashadze (GEO) | 6 | |||||||||||||||||
Yakup Gör (TUR) | 7 | |||||||||||||||||
Yakup Gör (TUR) | 0 | |||||||||||||||||
Israil Kasumov (RUS) | 10 | |||||||||||||||||
Valter Margaryan (ARM) | 0 | |||||||||||||||||
Israil Kasumov (RUS) | 12 | Israil Kasumov (RUS) | 11 | |||||||||||||||
Tim Müller (GER) | 2 |
Repesaj[değiştir | kaynağı değiştir]
Repesaj 1. tur | Repesaj 2. tur | Bronz madalya | |||||||||
Ruslan Dibirgadzhiyev (AZE) | 7 | Ruslan Dibirgadzhiyev (AZE) | 4 | ||||||||
Mihai Sava (MDA) | 0 | Adrian Moise (ROU) | 0 | ||||||||
Nikolay Kurtev (BUL) | 7 | Nikolay Kurtev (BUL) | 4 | ||||||||
Semen Radulov (UKR) | 6 | Israil Kasumov (RUS) | 14 |
Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]
- ^ "Arşivlenmiş kopya" (PDF). 27 Eylül 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi (PDF). Erişim tarihi: 27 Eylül 2021.