2017-18 Türkiye Bayanlar Birinci Voleybol Ligi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Türkiye Deplasmanlı Bayanlar Birinci Voleybol Ligi 2017-18 sezonu, Türkiye Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nin 34. sezonudur. 14 şehirden 28 takımın katıldığı lig, deplasmanlı normal lig + Play-Off usulüne göre oynandı. Play-Off maçları sonunda THY ve Karayolları kulüpleri Sultanlar Ligi'ne yükselirken, Yeşil Bayramiç, Alaşehir Belediyesi, İdmanocağı, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi, Bursaspor ve Bartın Polisgücü kulüpleri ise Türkiye Bayanlar Voleybol İkinci Ligi'ne düştüler.

Lige katılan takımlar[değiştir | kaynağı değiştir]

Statü[değiştir | kaynağı değiştir]

Ligin ilk etabı lige katılan 28 takımın, 2 grupta çift devreli lig usulü karşılaşması şeklinde oynanmıştır. Bu karşılaşmalar sonucunda gruplarında ilk 4 sırayı alan 8 takım Sultanlar Ligi'ne yükselecek takımı belirlemek amacıyla yarı final grubuna yükselmişlerdir. A ve B gruplarında ligi 13. ve 14. sırada tamamlayan takımlar ise ligden düşmüştür.

Yarı Final grubuna yükselen takımlar 2 gruba ayrılarak tek devreli lig usulünde karşılaşmışlar ve bu karşılaşmalar sonucunda ilk 2 sırayı alan ekipler Sultanlar Ligi'ne yükselecek olan takımların belirleneceği final grubuna yükselmişlerdir.

Final grubuna yükselen 4 takım tek devreli lig usulü karşılaşmışlar ve bu karşılaşmalar sonucunda ilk 2 sırada yer alan takımlar Sultanlar Ligi'ne yükselmiştir.

Ligde puanlama sisteminde;

  • Rakiplerini 3-0 ve 3-1 yenen takımlara galibiyet başına 3 puan,
  • Rakiplerini 3-2 yenen takımlara ise galibiyet başına 2 puan verilmiştir.
  • Rakiplerine 3-2 yenilen takımlara 1 puan,
  • Rakiplerine 3-0 veya 3-1 yenilen takımlara 0 puan verilmiştir.


A Grubu[değiştir | kaynağı değiştir]

1. Hafta
30-09 Bahçelievler Voleybol - Yeşil Bayramiç 3-0 Bahçelievler Spor Salonu
01-10 Balıkesir B.Şehir Bld. - Sarıyer Belediyesi 3-0 Kurtdereli Spor Salonu
01-10 Maltepe Yalıspor - Rota Koleji 1-3 Burhan Felek Spor Salonu
01-10 THY - Arkas Spor 3-1 Burhan Felek Spor Salonu
01-10 Yeşilyurt - Salihli Belediyesi 0-3 Yeşilyurt Spor Salonu
01-10 Karşıyaka - İzmir B.Şehir Bld. 3-0 Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
01-10 Alaşehir Belediyesi - Manisa B.Şehir Bld. 0-3 Alaşehir Spor Salonu
2. Hafta
08-10 Yeşil Bayramiç - Balıkesir B.Şehir Bld. 1-3 Bayramiç Spor Salonu
08-10 Sarıyer Belediyesi - THY 2-3 Bahçeköy Orman Fak. Spor Salonu
08-10 Arkas Spor - Karşıyaka 1-3 Atatürk Spor Salonu
08-10 İzmir B.Şehir Bld. - Yeşilyurt 0-3 Celal Atik Spor Salonu
08-10 Rota Koleji - Bahçelievler Voleybol 3-0 Gaziemir Spor Salonu
08-10 Salihli Belediyesi - Alaşehir Belediyesi 3-0 Salihli Spor Salonu
08-10 Manisa B.Şehir Bld. - Maltepe Yalıspor 3-0 Tarık Almış Spor Salonu
3. Hafta
15-10 Balıkesir B.Şehir Bld. - Rota Koleji 3-0 Kurtdereli Spor Salonu
15-10 THY - Yeşil Bayramiç 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
15-10 Maltepe Yalıspor - Bahçelievler Voleybol 0-3 Burhan Felek Spor Salonu
15-10 Yeşilyurt - Arkas Spor 3-2 Yeşilyurt Spor Salonu
15-10 Karşıyaka - Sarıyer Belediyesi 3-2 Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
15-10 Alaşehir Belediyesi - İzmir B.Şehir Bld. 0-3 Alaşehir Spor Salonu
15-10 Manisa B.Şehir Bld. - Salihli Belediyesi 3-0 Tarık Almış Spor Salonu
4. Hafta
21-10 Bahçelievler Voleybol - Balıkesir B.Şehir Bld. 3-2 Bahçelievler Spor Salonu
22-10 Yeşil Bayramiç - Karşıyaka 1-3 Bayramiç Spor Salonu
22-10 Sarıyer Belediyesi - Yeşilyurt 3-1 Bahçeköy Orman Fak. Spor Salonu
22-10 Arkas Spor - Alaşehir Belediyesi 3-1 Atatürk Spor Salonu
22-10 İzmir B.Şehir Bld. - Manisa B.Şehir Bld. 0-3 Celal Atik Spor Salonu
22-10 Rota Koleji - THY 2-3 Gaziemir Spor Salonu
22-10 Salihli Belediyesi - Maltepe Yalıspor 3-0 Salihli Spor Salonu
5. Hafta
29-10 Maltepe Yalıspor - Balıkesir B.Şehir Bld. 2-3 Burhan Felek Spor Salonu
29-10 THY - Bahçelievler Voleybol 3-2 Burhan Felek Spor Salonu
29-10 Yeşilyurt - Yeşil Bayramiç 3-0 Yeşilyurt Spor Salonu
29-10 Karşıyaka - Rota Koleji 3-2 Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
29-10 Alaşehir Belediyesi - Sarıyer Belediyesi 0-3 Alaşehir Spor Salonu
29-10 Salihli Belediyesi - İzmir B.Şehir Bld. 3-0 Salihli Spor Salonu
29-10 Manisa B.Şehir Bld. - Arkas Spor 3-0 Tarık Almış Spor Salonu
6. Hafta
04-11 Bahçelievler Voleybol - Karşıyaka 3-0 Bahçelievler Spor Salonu
05-11 Balıkesir B.Şehir Bld. - THY 3-0 Kurtdereli Spor Salonu
05-11 Yeşil Bayramiç - Alaşehir Belediyesi 3-0 Bayramiç Spor Salonu
05-11 Sarıyer Belediyesi - Manisa B.Şehir Bld. 2-3 Bahçeköy Orman Fak. Spor Salonu
05-11 Arkas Spor - Salihli Belediyesi 1-3 Atatürk Spor Salonu
05-11 İzmir B.Şehir Bld. - Maltepe Yalıspor 1-3 Celal Atik Spor Salonu
05-11 Rota Koleji - Yeşilyurt 3-0 Gaziemir Spor Salonu
7. Hafta
12-11 Maltepe Yalıspor - THY 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
12-11 Yeşilyurt - Bahçelievler Voleybol 0-3 Yeşilyurt Spor Salonu
12-11 İzmir B.Şehir Bld. - Arkas Spor 1-3 Celal Atik Spor Salonu
12-11 Karşıyaka - Balıkesir B.Şehir Bld. 1-3 Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
12-11 Alaşehir Belediyesi - Rota Koleji 2-3 Alaşehir Spor Salonu
12-11 Salihli Belediyesi - Sarıyer Belediyesi 1-3 Salihli Spor Salonu
12-11 Manisa B.Şehir Bld. - Yeşil Bayramiç 3-1 Tarık Almış Spor Salonu
8. Hafta
18-11 Yeşil Bayramiç - Salihli Belediyesi 0-3 Bayramiç Spor Salonu
18-11 Bahçelievler Voleybol - Alaşehir Belediyesi 3-0 Bahçelievler Spor Salonu
19-11 Balıkesir B.Şehir Bld. - Yeşilyurt 3-1 Kurtdereli Spor Salonu
19-11 Sarıyer Belediyesi - İzmir B.Şehir Bld. 3-0 Bahçeköy Orman Fak. Spor Salonu
19-11 THY - Karşıyaka 3-2 Burhan Felek Spor Salonu
19-11 Arkas Spor - Maltepe Yalıspor 3-1 Atatürk Spor Salonu
19-11 Rota Koleji - Manisa B.Şehir Bld. 3-0 Gaziemir Spor Salonu
9. Hafta
26-11 Maltepe Yalıspor - Karşıyaka 3-1 Burhan Felek Spor Salonu
26-11 Yeşilyurt - THY 0-3 Yeşilyurt Spor Salonu
26-11 Arkas Spor - Sarıyer Belediyesi 2-3 Atatürk Spor Salonu
26-11 İzmir B.Şehir Bld. - Yeşil Bayramiç 3-2 Celal Atik Spor Salonu
26-11 Alaşehir Belediyesi - Balıkesir B.Şehir Bld. 0-3 Alaşehir Spor Salonu
26-11 Salihli Belediyesi - Rota Koleji 3-2 Salihli Spor Salonu
26-11 Manisa B.Şehir Bld. - Bahçelievler Voleybol 2-3 Tarık Almış Spor Salonu
10. Hafta
02-12 Bahçelievler Voleybol - Salihli Belediyesi 3-1 Bahçelievler Spor Salonu
03-12 Balıkesir B.Şehir Bld. - Manisa B.Şehir Bld. 3-1 Kurtdereli Spor Salonu
03-12 Yeşil Bayramiç - Arkas Spor 1-3 Bayramiç Spor Salonu
03-12 Sarıyer Belediyesi - Maltepe Yalıspor 3-1 Bahçeköy Orman Fak. Spor Salonu
03-12 THY - Alaşehir Belediyesi 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
03-12 Rota Koleji - İzmir B.Şehir Bld. 3-1 Gaziemir Spor Salonu
03-12 Karşıyaka - Yeşilyurt 3-2 Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
11. Hafta
10-12 Sarıyer Belediyesi - Yeşil Bayramiç 3-2 Bahçeköy Orman Fak. Spor Salonu
10-12 Maltepe Yalıspor - Yeşilyurt 3-1 Burhan Felek Spor Salonu
10-12 Arkas Spor - Rota Koleji 3-2 Atatürk Spor Salonu
10-12 İzmir B.Şehir Bld. - Bahçelievler Voleybol 1-3 Celal Atik Spor Salonu
10-12 Alaşehir Belediyesi - Karşıyaka 0-3 Alaşehir Spor Salonu
10-12 Salihli Belediyesi - Balıkesir B.Şehir Bld. 0-3 Salihli Spor Salonu
10-12 Manisa B.Şehir Bld. - THY 2-3 Tarık Almış Spor Salonu
12. Hafta
16-12 Yeşil Bayramiç - Maltepe Yalıspor 3-1 Bayramiç Spor Salonu
16-12 Bahçelievler Voleybol - Arkas Spor 3-0 Bahçelievler Spor Salonu
17-12 Balıkesir B.Şehir Bld. - İzmir B.Şehir Bld. 3-0 Kurtdereli Spor Salonu
17-12 THY - Salihli Belediyesi 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
17-12 Yeşilyurt - Alaşehir Belediyesi 3-0 Yeşilyurt Spor Salonu
17-12 Rota Koleji - Sarıyer Belediyesi 1-3 Gaziemir Spor Salonu
17-12 Karşıyaka - Manisa B.Şehir Bld. 1-3 Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
13. Hafta
24-12 Yeşil Bayramiç - Rota Koleji 2-3 Bayramiç Spor Salonu
24-12 Sarıyer Belediyesi - Bahçelievler Voleybol 3-1 Bahçeköy Orman Fak. Spor Salonu
24-12 Maltepe Yalıspor - Alaşehir Belediyesi 3-1 Burhan Felek Spor Salonu
24-12 Arkas Spor - Balıkesir B.Şehir Bld. 1-3 Atatürk Spor Salonu
24-12 İzmir B.Şehir Bld. - THY 0-3 Celal Atik Spor Salonu
24-12 Salihli Belediyesi - Karşıyaka 0-3 Salihli Spor Salonu
24-12 Manisa B.Şehir Bld. - Yeşilyurt 3-1 Tarık Almış Spor Salonu
14. Hafta
06-01 Yeşil Bayramiç - Bahçelievler Voleybol 2-3 Bayramiç Spor Salonu
06-01 Sarıyer Belediyesi - Balıkesir B.Şehir Bld. 0-3 Bahçeköy Orman Fak. Spor Salonu
06-01 Arkas Spor - THY 0-3 Atatürk Spor Salonu
06-01 İzmir B.Şehir Bld. - Karşıyaka 1-3 Celal Atik Spor Salonu
06-01 Rota Koleji - Maltepe Yalıspor 3-0 Gaziemir Spor Salonu
06-01 Salihli Belediyesi - Yeşilyurt 2-3 Salihli Spor Salonu
06-01 Manisa B.Şehir Bld. - Alaşehir Belediyesi 3-0 Tarık Almış Spor Salonu
15. Hafta
09-01 Balıkesir B.Şehir Bld. - Yeşil Bayramiç 3-0 Kurtdereli Spor Salonu
09-01 Maltepe Yalıspor - Manisa B.Şehir Bld. 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
09-01 THY - Sarıyer Belediyesi 3-0 TVF 50. Yıl Spor Salonu
09-01 Bahçelievler Voleybol - Rota Koleji 3-2 Bahçelievler Spor Salonu
09-01 Yeşilyurt - İzmir B.Şehir Bld. 3-0 Yeşilyurt Spor Salonu
09-01 Alaşehir Belediyesi - Salihli Belediyesi 0-3 Alaşehir Spor Salonu
10-01 Karşıyaka - Arkas Spor 3-2 Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
16. Hafta
13-01 Yeşil Bayramiç - THY 0-3 Bayramiç Spor Salonu
13-01 Sarıyer Belediyesi - Karşıyaka 2-3 Bahçeköy Orman Fak. Spor Salonu
13-01 Bahçelievler Voleybol - Maltepe Yalıspor 3-2 Bahçelievler Spor Salonu
13-01 Arkas Spor - Yeşilyurt 3-1 Atatürk Spor Salonu
13-01 Rota Koleji - Balıkesir B.Şehir Bld. 0-3 Gaziemir Spor Salonu
13-01 Salihli Belediyesi - Manisa B.Şehir Bld. 0-3 Salihli Spor Salonu
14-01 İzmir B.Şehir Bld. - Alaşehir Belediyesi 3-1 Celal Atik Spor Salonu
17. Hafta
16-01 Balıkesir B.Şehir Bld. - Bahçelievler Voleybol 3-1 Kurtdereli Spor Salonu
16-01 THY - Rota Koleji 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
16-01 Yeşilyurt - Sarıyer Belediyesi 0-3 Yeşilyurt Spor Salonu
16-01 Karşıyaka - Yeşil Bayramiç 3-0 Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
16-01 Alaşehir Belediyesi - Arkas Spor 0-3 Alaşehir Spor Salonu
16-01 Manisa B.Şehir Bld. - İzmir B.Şehir Bld. 3-0 Tarık Almış Spor Salonu
17-01 Maltepe Yalıspor - Salihli Belediyesi 3-1 Burhan Felek Spor Salonu
18. Hafta
20-01 Balıkesir B.Şehir Bld. - Maltepe Yalıspor 3-0 Kurtdereli Spor Salonu
20-01 Yeşil Bayramiç - Yeşilyurt 3-2 Bayramiç Spor Salonu
20-01 Sarıyer Belediyesi - Alaşehir Belediyesi 3-1 Bahçeköy Orman Fak. Spor Salonu
20-01 Bahçelievler Voleybol - THY 0-3 Bahçelievler Spor Salonu
20-01 İzmir B.Şehir Bld. - Salihli Belediyesi 0-3 Celal Atik Spor Salonu
20-01 Rota Koleji - Karşıyaka 0-3 Gaziemir Spor Salonu
21-01 Arkas Spor - Manisa B.Şehir Bld. 2-3 Atatürk Spor Salonu
19. Hafta
27-01 Maltepe Yalıspor - İzmir B.Şehir Bld. 3-2 Burhan Felek Spor Salonu
27-01 THY - Balıkesir B.Şehir Bld. 1-3 Burhan Felek Spor Salonu
27-01 Yeşilyurt - Rota Koleji 0-3 Yeşilyurt Spor Salonu
27-01 Karşıyaka - Bahçelievler Voleybol 3-2 Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
27-01 Alaşehir Belediyesi - Yeşil Bayramiç 3-1 Alaşehir Spor Salonu
27-01 Salihli Belediyesi - Arkas Spor 2-3 Salihli Spor Salonu
27-01 Manisa B.Şehir Bld. - Sarıyer Belediyesi 2-3 Tarık Almış Spor Salonu
20. Hafta
03-02 Balıkesir B.Şehir Bld. - Karşıyaka 3-1 Şehit Turgut Solak Spor Salonu
03-02 Yeşil Bayramiç - Manisa B.Şehir Bld. 1-3 Bayramiç Spor Salonu
03-02 THY - Maltepe Yalıspor 3-0 TVF 50. Yıl Spor Salonu
03-02 Sarıyer Belediyesi - Salihli Belediyesi 3-1 Bahçeköy Orman Fak. Spor Salonu
03-02 Bahçelievler Voleybol - Yeşilyurt 2-3 Bahçelievler Spor Salonu
03-02 Arkas Spor - İzmir B.Şehir Bld. 3-0 Atatürk Spor Salonu
03-02 Rota Koleji - Alaşehir Belediyesi 3-1 Gaziemir Spor Salonu
21. Hafta
07-02 Manisa B.Şehir Bld. - Rota Koleji 3-1 Tarık Almış Spor Salonu
10-02 Yeşilyurt - Balıkesir B.Şehir Bld. 3-1 Yeşilyurt Spor Salonu
10-02 İzmir B.Şehir Bld. - Sarıyer Belediyesi 2-3 Celal Atik Spor Salonu
10-02 Karşıyaka - THY 1-3 Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
10-02 Alaşehir Belediyesi - Bahçelievler Voleybol 1-3 Alaşehir Spor Salonu
10-02 Salihli Belediyesi - Yeşil Bayramiç 3-0 Salihli Spor Salonu
11-02 Maltepe Yalıspor - Arkas Spor 1-3 Burhan Felek Spor Salonu
22. Hafta
13-02 Balıkesir B.Şehir Bld. - Alaşehir Belediyesi 3-0 Kurtdereli Spor Salonu
13-02 Yeşil Bayramiç - İzmir B.Şehir Bld. 1-3 Bayramiç Spor Salonu
13-02 Sarıyer Belediyesi - Arkas Spor 3-1 Bahçeköy Orman Fak. Spor Salonu
13-02 Bahçelievler Voleybol - Manisa B.Şehir Bld. 0-3 Bahçelievler Spor Salonu
13-02 THY - Yeşilyurt 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
13-02 Rota Koleji - Salihli Belediyesi 1-3 Gaziemir Spor Salonu
14-02 Karşıyaka - Maltepe Yalıspor 3-1 Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
23. Hafta
17-02 Maltepe Yalıspor - Sarıyer Belediyesi 3-2 Burhan Felek Spor Salonu
17-02 Yeşilyurt - Karşıyaka 0-3 Yeşilyurt Spor Salonu
17-02 Arkas Spor - Yeşil Bayramiç 3-0 Atatürk Spor Salonu
17-02 İzmir B.Şehir Bld. - Rota Koleji 1-3 Celal Atik Spor Salonu
17-02 Alaşehir Belediyesi - THY 0-3 Alaşehir Spor Salonu
17-02 Salihli Belediyesi - Bahçelievler Voleybol 2-3 Salihli Spor Salonu
17-02 Manisa B.Şehir Bld. - Balıkesir B.Şehir Bld. 1-3 Tarık Almış Spor Salonu
24. Hafta
24-02 Balıkesir B.Şehir Bld. - Salihli Belediyesi 3-1 Kurtdereli Spor Salonu
24-02 Yeşil Bayramiç - Sarıyer Belediyesi 0-3 Bayramiç Spor Salonu
24-02 Bahçelievler Voleybol - İzmir B.Şehir Bld. 3-2 Bahçelievler Spor Salonu
24-02 THY - Manisa B.Şehir Bld. 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
24-02 Yeşilyurt - Maltepe Yalıspor 3-0 Yeşilyurt Spor Salonu
24-02 Rota Koleji - Arkas Spor 3-1 Gaziemir Spor Salonu
24-02 Karşıyaka - Alaşehir Belediyesi 3-1 Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
25. Hafta
27-02 Maltepe Yalıspor - Yeşil Bayramiç 2-3 TVF 50.Yıl Spor Salonu
27-02 Sarıyer Belediyesi - Rota Koleji 3-0 Bahçeköy Orman Fak. Spor Salonu
27-02 Arkas Spor - Bahçelievler Voleybol 2-3 Atatürk Spor Salonu
27-02 İzmir B.Şehir Bld. - Balıkesir B.Şehir Bld. 0-3 Celal Atik Spor Salonu
27-02 Alaşehir Belediyesi - Yeşilyurt 2-3 Alaşehir Spor Salonu
27-02 Salihli Belediyesi - THY 0-3 Salihli Spor Salonu
27-02 Manisa B.Şehir Bld. - Karşıyaka 3-1 Tarık Almış Spor Salonu
26. Hafta
03-03 Balıkesir B.Şehir Bld. - Arkas Spor 3-2 Kurtdereli Spor Salonu
03-03 THY - İzmir B.Şehir Bld. 3-0 TVF 50. Yıl Spor Salonu
03-03 Bahçelievler Voleybol - Sarıyer Belediyesi 3-1 Bahçelievler Spor Salonu
03-03 Yeşilyurt - Manisa B.Şehir Bld. 1-3 Yeşilyurt Spor Salonu
03-03 Rota Koleji - Yeşil Bayramiç 3-0 Gaziemir Spor Salonu
03-03 Karşıyaka - Salihli Belediyesi 3-2 Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
03-03 Alaşehir Belediyesi - Maltepe Yalıspor 3-0 Alaşehir Spor Salonu

A Grubu Puan Durumu[değiştir | kaynağı değiştir]

Yarı Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
26
24
2
75
20
71,30
2 THY
26
24
2
73
18
67,08
3 Manisa Büyükşehir Belediyesi
26
19
7
65
32
58,30
4 Sarıyer Belediyesi
26
17
9
62
43
52,23
5 Bahçelievler Voleybol
26
18
8
62
44
49,83
6 Karşıyaka
26
18
8
62
43
48,81
7 Rota Koleji
26
13
13
52
48
43,97
8 Arkas Spor
26
11
15
51
55
38,28
9 Salihli Belediyesi
26
11
15
46
49
36,38
10 Yeşilyurt
26
10
16
40
57
28,30
11 Gez Grup Maltepe Yalıspor
26
7
19
33
66
22,38
12 İzmir Büyükşehir Belediyesi
26
4
22
24
70
14,15
13 Yeşil Bayramiç
26
4
22
27
71
14,08
14 Alaşehir Belediyesi
26
2
24
17
73
8,38
Düşenler

B Grubu[değiştir | kaynağı değiştir]

1. Hafta
01-10 Karayolları - Gümüşhane G.Birliği 3-0 Beştepe Spor Salonu
01-10 TVF Spor Lisesi - Samsun Anakent 0-3 Beştepe Spor Salonu
01-10 Numune Spor - Sakaryaspor 3-2 Beştepe Spor Salonu
01-10 Bolu Belediyesi - Kazan Belediyesi 3-0 17 Temmuz Spor Salonu
01-10 Bursaspor - Pursaklar Voleybol 3-1 Cengiz Göllü Spor Salonu
01-10 Anadolu Üniversitesi - Bartın Polisgücü 3-1 Yenikent Spor Salonu
12-10 İdmanocağı - TED Kolejliler 1-3 19 Mayıs Spor Salonu
2. Hafta
08-10 Kazan Belediyesi - İdmanocağı 3-1 Kahramankazan Spor Salonu
08-10 Pursaklar Voleybol - TVF Spor Lisesi 3-0 Pursaklar Spor Salonu
08-10 Bartın Polisgücü - Bolu Belediyesi 1-3 Ömer Tepesi Spor Salonu
08-10 Gümüşhane G.Birliği - Numune Spor 1-3 Aydın Doğan Spor Salonu
08-10 Sakaryaspor - Anadolu Üniversitesi 3-2 Atatürk Spor Salonu
08-10 Samsun Anakent - Karayolları 2-3 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
09-10 TED Kolejliler - Bursaspor 2-3 TED Üniversitesi Spor Salonu
3. Hafta
14-10 Karayolları - Pursaklar Voleybol 3-1 Beştepe Spor Salonu
15-10 Numune Spor - Samsun Anakent 0-3 Beştepe Spor Salonu
15-10 TVF Spor Lisesi - TED Kolejliler 0-3 Beştepe Spor Salonu
15-10 Bursaspor - Kazan Belediyesi 3-1 Cengiz Göllü Spor Salonu
15-10 Anadolu Üniversitesi - Bolu Belediyesi 1-3 Atatürk Spor Salonu
15-10 Sakaryaspor - Gümüşhane G.Birliği 1-3 Atatürk Spor Salonu
15-10 İdmanocağı - Bartın Polisgücü 3-0 19 Mayıs Spor Salonu
4. Hafta
22-10 Kahramankazan Bld. - TVF Spor Lisesi 3-0 Kahramankazan Spor Salonu
22-10 Pursaklar Voleybol - Numune Spor 3-0 Pursaklar Spor Salonu
22-10 Bartın Polisgücü - Bursaspor 1-3 Ömer Tepesi Spor Salonu
22-10 Bolu Belediyesi - İdmanocağı 3-1 17 Temmuz Spor Salonu
22-10 Gümüşhane G.Birliği - Anadolu Üniversitesi 3-1 Aydın Doğan Spor Salonu
22-10 Samsun B.Şehir Anakent - Sakarya Spor 3-0 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
23-10 TED Kolejliler - Karayolları 0-3 TED Üniversitesi Spor Salonu
5. Hafta
29-10 TVF Spor Lisesi - Bartın Polisgücü 0-3 Beştepe Spor Salonu
29-10 Karayolları - Kazan Belediyesi 3-0 Beştepe Spor Salonu
29-10 Numune Spor - TED Kolejliler 0-3 Beştepe Spor Salonu
29-10 Bursaspor - Bolu Belediyesi 3-2 Cengiz Göllü Spor Salonu
29-10 Anadolu Üniversitesi - İdmanocağı 0-3 Atatürk Spor Salonu
29-10 Gümüşhane G.Birliği - Samsun Anakent 2-3 Aydın Doğan Spor Salonu
29-10 Sakaryaspor - Pursaklar Voleybol 3-0 Atatürk Spor Salonu
6. Hafta
05-11 Kazan Belediyesi - Numune Spor 0-3 Kahramankazan Spor Salonu
05-11 Pursaklar Voleybol - Gümüşhane G.Birliği 3-1 Pursaklar Spor Salonu
05-11 Bartın Polisgücü - Karayolları 0-3 Ömer Tepesi Spor Salonu
05-11 Bolu Belediyesi - TVF Spor Lisesi 3-0 17 Temmuz Spor Salonu
05-11 Samsun Anakent - Anadolu Üniversitesi 3-0 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
05-11 İdmanocağı - Bursaspor 1-3 19 Mayıs Spor Salonu
06-11 TED Kolejliler - Sakaryaspor 3-0 TED Üniversitesi Spor Salonu
7. Hafta
12-11 Karayolları - Bolu Belediyesi 3-0 Beştepe Spor Salonu
12-11 Numune Spor - Bartın Polisgücü 3-0 Beştepe Spor Salonu
12-11 TVF Spor Lisesi - İdmanocağı 0-3 Beştepe Spor Salonu
12-11 Anadolu Üniversitesi - Bursaspor 0-3 Atatürk Spor Salonu
12-11 Gümüşhane G.Birliği - TED Kolejliler 1-3 Aydın Doğan Spor Salonu
12-11 Sakaryaspor - Kazan Belediyesi 0-3 Atatürk Spor Salonu
12-11 Samsun Anakent - Pursaklar Voleybol 2-3 Mustafa Doğan Spor Salonu
8. Hafta
19-11 Kazan Belediyesi - Gümüşhane G.Birliği 1-3 Kahramankazan Spor Salonu
19-11 Pursaklar Voleybol - Anadolu Üniversitesi 3-0 Pursaklar Spor Salonu
19-11 Bartın Polisgücü - Sakaryaspor 3-1 Ömer Tepesi Spor Salonu
19-11 Bolu Belediyesi - Numune Spor 3-1 17 Temmuz Spor Salonu
19-11 Bursaspor - TVF Spor Lisesi 3-0 Cengiz Göllü Spor Salonu
19-11 İdmanocağı - Karayolları 1-3 19 Mayıs Spor Salonu
20-11 TED Kolejliler - Samsun Anakent 1-3 TED Üniversitesi Spor Salonu
9. Hafta
26-11 Numune Spor - İdmanocağı 3-1 Başkent Spor Salonu
26-11 Karayolları - Bursaspor 3-0 Beştepe Spor Salonu
26-11 Pursaklar Voleybol - TED Kolejliler 3-1 Pursaklar Spor Salonu
26-11 Anadolu Üniversitesi - TVF Spor Lisesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
26-11 Gümüşhane G.Birliği - Bartın Polisgücü 3-0 Aydın Doğan Spor Salonu
26-11 Sakaryaspor - Bolu Belediyesi 1-3 Atatürk Spor Salonu
26-11 Samsun Anakent - Kazan Belediyesi 3-0 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
10. Hafta
03-12 TVF Spor Lisesi - Karayolları 0-3 Başkent Spor Salonu
03-12 Kazan Belediyesi - Pursaklar Voleybol 0-3 Kahramankazan Spor Salonu
03-12 Bartın Polisgücü - Samsun Anakent 1-3 Ömer Tepesi Spor Salonu
03-12 Bolu Belediyesi - Gümüşhane G.Birliği 3-1 17 Temmuz Spor Salonu
03-12 Bursaspor - Numune Spor 3-1 Cengiz Göllü Spor Salonu
03-12 İdmanocağı - Sakaryaspor 3-2 19 Mayıs Spor Salonu
04-12 TED Kolejliler - Anadolu Üniversitesi 3-2 TED Üniversitesi Spor Salonu
11. Hafta
10-12 Numune Spor - TVF Spor Lisesi 3-0 Başkent Spor Salonu
10-12 Pursaklar Voleybol - Bartın Polisgücü 3-0 Pursaklar Spor Salonu
10-12 Anadolu Üniversitesi - Karayolları 0-3 Atatürk Spor Salonu
10-12 Gümüşhane G.Birliği - İdmanocağı 3-1 Aydın Doğan Spor Salonu
10-12 Sakaryaspor - Bursaspor 1-3 Atatürk Spor Salonu
10-12 Samsun Anakent - Bolu Belediyesi 3-2 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
11-12 TED Kolejliler - Kazan Belediyesi 3-1 TED Üniversitesi Spor Salonu
12. Hafta
17-12 TVF Spor Lisesi - Sakaryaspor 0-3 Başkent Spor Salonu
17-12 Karayolları - Numune Spor 3-0 Başkent Spor Salonu
17-12 Kazan Belediyesi - Anadolu Üniversitesi 3-0 Kahramankazan Spor Salonu
17-12 Bartın Polisgücü - TED Kolejliler 1-3 Ömer Tepesi Spor Salonu
17-12 Bolu Belediyesi - Pursaklar Voleybol 2-3 17 Temmuz Spor Salonu
17-12 Bursaspor - Gümüşhane G.Birliği 3-1 Cengiz Göllü Spor Salonu
17-12 İdmanocağı - Samsun Anakent 1-3 19 Mayıs Spor Salonu
13. Hafta
24-12 Kazan Belediyesi - Bartın Polisgücü 1-3 Kahramankazan Spor Salonu
24-12 Pursaklar Voleybol - İdmanocağı 3-0 Pursaklar Spor Salonu
24-12 Anadolu Üniversitesi - Numune Spor 2-3 Yenikent Spor Salonu
24-12 Gümüşhane G.Birliği - TVF Spor Lisesi 3-1 Torul Spor Salonu
24-12 Sakaryaspor - Karayolları 1-3 Atatürk Spor Salonu
24-12 Samsun Anakent - Bursaspor 3-0 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
25-12 TED Kolejliler - Bolu Belediyesi 1-3 TED Üniversitesi Spor Salonu
14. Hafta
05-01 TED Kolejliler - İdmanocağı 3-0 TED Üniversitesi Spor Salonu
06-01 Kazan Belediyesi - Bolu Belediyesi 0-3 Kahramankazan Spor Salonu
06-01 Pursaklar Voleybol - Bursaspor 3-1 Pursaklar Spor Salonu
06-01 Bartın Polisgücü - Anadolu Üniversitesi 2-3 Ömer Tepesi Spor Salonu
06-01 Gümüşhane G.Birliği - Karayolları 0-3 Aydın Doğan Spor Salonu
06-01 Sakaryaspor - Numune Spor 0-3 Atatürk Spor Salonu
06-01 Samsun Anakent - TVF Spor Lisesi 3-0 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
15. Hafta
09-01 Numune Spor - Gümüşhane G.Birliği 3-1 Başkent Spor Salonu
09-01 Karayolları - Samsun Anakent 0-3 Başkent Spor Salonu
09-01 TVF Spor Lisesi - Pursaklar Voleybol 0-3 Beştepe Spor Salonu
09-01 Bolu Belediyesi - Bartın Polisgücü 3-0 17 Temmuz Spor Salonu
09-01 Bursaspor - TED Kolejliler 3-2 Cengiz Göllü Spor Salonu
09-01 Anadolu Üniversitesi - Sakaryaspor 3-1 Yenikent Spor Salonu
09-01 İdmanocağı - Kazan Belediyesi 1-3 19 Mayıs Spor Salonu
16. Hafta
12-01 TED Kolejliler - TVF Spor Lisesi 3-0 TED Üniversitesi Spor Salonu
13-01 Kazan Belediyesi - Bursaspor 2-3 Kahramankazan Spor Salonu
13-01 Pursaklar Voleybol - Karayolları 3-1 Pursaklar Spor Salonu
13-01 Bartın Polisgücü - İdmanocağı 3-2 Ömer Tepesi Spor Salonu
13-01 Bolu Belediyesi - Anadolu Üniversitesi 3-1 17 Temmuz Spor Salonu
13-01 Gümüşhane G.Birliği - Sakaryaspor 3-2 Aydın Doğan Spor Salonu
13-01 Samsun Anakent - Numune Spor 2-3 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
17. Hafta
16-01 TVF Spor Lisesi - Kazan Belediyesi 0-3 Beştepe Spor Salonu
16-01 Numune Spor - Pursaklar Voleybol 3-0 Beştepe Spor Salonu
16-01 Karayolları - TED Kolejliler 3-1 Beştepe Spor Salonu
16-01 Bursaspor - Bartın Polisgücü 3-1 Cengiz Göllü Spor Salonu
16-01 Anadolu Üniversitesi - Gümüşhane G.Birliği 3-1 Atatürk Spor Salonu
16-01 Sakaryaspor - Samsun Anakent 0-3 Atatürk Spor Salonu
16-01 İdmanocağı - Bolu Belediyesi 0-3 19 Mayıs Spor Salonu
18. Hafta
19-01 TED Kolejliler - Numune Spor 1-3 TED Üniversitesi Spor Salonu
20-01 Kazan Belediyesi - Karayolları 0-3 Kahramankazan Spor Salonu
20-01 Pursaklar Voleybol - Sakaryaspor 3-0 Pursaklar Spor Salonu
20-01 Bartın Polisgücü - TVF Spor Lisesi 3-0 Ömer Tepesi Spor Salonu
20-01 Bolu Belediyesi - Bursaspor 2-3 17 Temmuz Spor Salonu
20-01 Samsun Anakent - Gümüşhane G.Birliği 3-0 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
20-01 İdmanocağı - Anadolu Üniversitesi 3-2 19 Mayıs Spor Salonu
19. Hafta
27-01 TVF Spor Lisesi - Bolu Belediyesi 0-3 Beştepe Spor Salonu
27-01 Karayolları - Bartın Polisgücü 3-0 Beştepe Spor Salonu
27-01 Numune Spor - Kazan Belediyesi 3-1 Beştepe Spor Salonu
27-01 Bursaspor - İdmanocağı 3-0 Cengiz Göllü Spor Salonu
27-01 Anadolu Üniversitesi - Samsun Anakent 0-3 Atatürk Spor Salonu
27-01 Gümüşhane G.Birliği - Pursaklar Voleybol 0-3 Aydın Doğan Spor Salonu
27-01 Sakaryaspor - TED Kolejliler 0-3 Lütfü Yaman Spor Salonu
20. Hafta
02-02 TED Kolejliler - Gümüşhane G.Birliği 3-0 TED Üniversitesi Spor Salonu
03-02 Kazan Belediyesi - Sakaryaspor 1-3 Kahramankazan Spor Salonu
03-02 Pursaklar Voleybol - Samsun Anakent 3-2 Pursaklar Spor Salonu
03-02 Bartın Polisgücü - Numune Spor 2-3 Ömer Tepesi Spor Salonu
03-02 Bolu Belediyesi - Karayolları 3-2 17 Temmuz Spor Salonu
03-02 Bursaspor - Anadolu Üniversitesi 3-2 Cengiz Göllü Spor Salonu
03-02 İdmanocağı - TVF Spor Lisesi 3-1 19 Mayıs Spor Salonu
21. Hafta
10-02 Karayolları - İdmanocağı 3-0 Beştepe Spor Salonu
10-02 TVF Spor Lisesi - Bursaspor 0-3 Beştepe Spor Salonu
10-02 Numune Spor - Bolu Belediyesi 0-3 Beştepe Spor Salonu
10-02 Anadolu Üniversitesi - Pursaklar Voleybol 2-3 Atatürk Spor Salonu
10-02 Gümüşhane G.Birliği - Kazan Belediyesi 2-3 Aydın Doğan Spor Salonu
10-02 Sakaryaspor - Bartın Polisgücü 3-1 Atatürk Spor Salonu
10-02 Samsun Anakent - TED Kolejliler 3-1 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
22. Hafta
13-02 TVF Spor Lisesi - Anadolu Üniversitesi 0-3 Beştepe Spor Salonu
13-02 Kazan Belediyesi - Samsun Anakent 1-3 Kahramankazan Spor Salonu
13-02 TED Kolejliler - Pursaklar Voleybol 2-3 TED Üniversitesi Spor Salonu
13-02 Bartın Polisgücü - Gümüşhane G.Birliği 3-0 Ömer Tepesi Spor Salonu
13-02 Bolu Belediyesi - Sakaryaspor 3-0 17 Temmuz Spor Salonu
13-02 Bursaspor - Karayolları 0-3 Cengiz Göllü Spor Salonu
13-02 İdmanocağı - Numune Spor 0-3 19 Mayıs Spor Salonu
23. Hafta
17-02 Numune Spor - Bursaspor 3-0 Başkent Spor Salonu
17-02 Karayolları - TVF Spor Lisesi 3-0 Beştepe Spor Salonu
17-02 Pursaklar Voleybol - Kazan Belediyesi 3-1 Pursaklar Spor Salonu
17-02 Anadolu Üniversitesi - TED Kolejliler 3-2 Atatürk Spor Salonu
17-02 Gümüşhane G.Birliği - Bolu Belediyesi 1-3 Aydın Doğan Spor Salonu
17-02 Sakaryaspor - İdmanocağı 3-0 Atatürk Spor Salonu
17-02 Samsun Anakent - Bartın Polisgücü 3-0 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
24. Hafta
24-02 Karayolları - Anadolu Üniversitesi 3-0 Başkent Spor Salonu
24-02 TVF Spor Lisesi - Numune Spor 0-3 Beştepe Spor Salonu
24-02 Kazan Belediyesi - TED Kolejliler 2-3 Kahramankazan Spor Salonu
24-02 Bartın Polisgücü - Pursaklar Voleybol 0-3 Amasra Spor Salonu
24-02 Bolu Belediyesi - Samsun Anakent 2-3 17 Temmuz Spor Salonu
24-02 Bursaspor - Sakaryaspor 3-0 Cengiz Göllü Spor Salonu
24-02 İdmanocağı - Gümüşhane G.Birliği 3-0 19 Mayıs Spor Salonu
25. Hafta
27-02 Numune Spor - Karayolları 2-3 Beştepe Spor Salonu
27-02 Pursaklar Voleybol - Bolu Belediyesi 3-1 Pursaklar Spor Salonu
27-02 TED Kolejliler - Bartın Polisgücü 3-1 TED Üniversitesi Spor Salonu
27-02 Anadolu Üniversitesi - Kazan Belediyesi 3-0 Yenikent Spor Salonu
27-02 Gümüşhane G.Birliği - Bursaspor 0-3 Aydın Doğan Spor Salonu
27-02 Sakaryaspor - TVF Spor Lisesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
27-02 Samsun Anakent - İdmanocağı 3-0 Mustafa Doğan Spor Salonu
26. Hafta
03-03 TVF Spor Lisesi - Gümüşhane G.Birliği 3-0 Beştepe Spor Salonu
03-03 Karayolları - Sakaryaspor 3-0 Beştepe Spor Salonu
03-03 Numune Spor - Anadolu Üniversitesi 3-0 Beştepe Spor Salonu
03-03 Bartın Polisgücü - Kazan Belediyesi 3-1 Ömer Tepesi Spor Salonu
03-03 Bolu Belediyesi - TED Kolejliler 3-2 17 Temmuz Spor Salonu
03-03 Bursaspor - Samsun Anakent 1-3 Cengiz Göllü Spor Salonu
03-03 İdmanocağı - Pursaklar Voleybol 1-3 19 Mayıs Spor Salonu

B Grubu Puan Durumu[değiştir | kaynağı değiştir]

Yarı Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Karayolları
26
23
3
72
17
69,62
2 Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent
26
22
4
74
24
68,02
3 Pursaklar Voleybol İhtisas
26
22
4
68
29
61,15
4 Bolu Belediyesi
26
19
7
68
34
60,15
5 Bursaspor Yüksekoba
26
20
6
62
38
54,23
6 Numune DSİ
26
18
8
58
37
51,15
7 IBA Kimya TED Kolejliler
26
14
12
58
45
45,30
8 Anadolu Üniversitesi
26
8
18
39
61
28,30
9 Sakaryaspor
26
7
17
33
61
23,86
10 Bartın Polisgücü
26
7
17
33
62
22,23
11 Gümüşhane Gençlerbirliği
26
7
17
33
64
22,23
12 Kahramankazan Belediyesi
26
7
17
34
61
22,15
13 İdmanocağı
26
7
17
33
62
20,44
14 TVF Spor Lisesi
26
1
25
5
75
4,04
Düşenler
  • TVF Spor Lisesi kulübü Türkiye Voleybol Federasyonu'nun pilot takımı olduğu için düşme veya yükselme sıralamalarına dahil edilmemektedir.
  • Gençler Ligi'den kazanılan % 5'lik oran puanlara eklenmiştir.
  • Bartın Polisgücü kulübü sezon sonunda ligden çekilmiştir.
  • Bursaspor kulübü sezon sonunda ligden çekilmiştir.

Yarı Final A Grubu[değiştir | kaynağı değiştir]

1. Maç
16-03 Balıkesir B.Şehir Bld. - Sarıyer Belediyesi 2-3 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Spor Salonu
16-03 Samsun B.Ş.B. Anakent - Pursaklar Voleybol 1-3 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Spor Salonu
2. Maç
17-03 Sarıyer Belediyesi - Samsun B.Ş.B. Anakent 3-2 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Spor Salonu
17-03 Pursaklar Voleybol - Balıkesir B.Şehir Bld. 1-3 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Spor Salonu
3. Maç
18-03 Pursaklar Voleybol - Sarıyer Belediyesi 3-1 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Spor Salonu
18-03 Balıkesir B.Şehir Bld. - Samsun B.Ş.B. Anakent 3-1 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Spor Salonu

Yarı Final A Grubu Puan Durumu[değiştir | kaynağı değiştir]

Play-Off Final
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
3
2
1
8
5
7
2 Pursaklar Voleybol İhtisas
3
2
1
7
5
6
3 Sarıyer Belediyesi
3
2
1
7
7
4
4 Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent
3
-
3
4
9
1


Yarı Final B Grubu[değiştir | kaynağı değiştir]

1. Maç
16-03 Karayolları - Bolu Belediyesi 2-3 Kütahya Yeni Spor Salonu
16-03 THY - Manisa B.Şehir Bld. 3-2 Kütahya Yeni Spor Salonu
2. Maç
17-03 Bolu Belediyesi - THY 0-3 Kütahya Yeni Spor Salonu
17-03 Manisa B.Şehir Bld. - Karayolları 1-3 Kütahya Yeni Spor Salonu
3. Maç
18-03 Manisa B.Şehir Bld. - Bolu Belediyesi 3-1 Kütahya Yeni Spor Salonu
18-03 Karayolları - THY 2-3 Kütahya Yeni Spor Salonu

Yarı Final B Grubu Puan Durumu[değiştir | kaynağı değiştir]

Play-Off Final
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 THY
3
3
-
9
4
7
2 Karayolları
3
1
2
7
7
5
3 Manisa Büyükşehir Belediyesi
3
1
2
6
7
4
4 Bolu Belediyesi
3
1
2
4
8
2


Final Grubu[değiştir | kaynağı değiştir]

1. Maç
26-03 Balıkesir B.Şehir Bld. - Karayolları 2-3 Aydın Mimar Sinan Spor Salonu
26-03 THY - Pursaklar Voleybol 3-0 Aydın Mimar Sinan Spor Salonu
2. Maç
27-03 Pursaklar Voleybol - Balıkesir B.Şehir Bld. 1-3 Aydın Mimar Sinan Spor Salonu
27-03 Karayolları - THY 1-3 Aydın Mimar Sinan Spor Salonu
3. Maç
28-03 Pursaklar Voleybol - Karayolları 1-3 Aydın Mimar Sinan Spor Salonu
28-03 Balıkesir B.Şehir Bld. - THY 2-3 Aydın Mimar Sinan Spor Salonu

Final Grubu Puan Durumu[değiştir | kaynağı değiştir]

Sultanlar Ligi
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 THY
3
3
-
9
3
8
2 Karayolları
3
2
1
7
6
5
3 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
3
1
2
7
7
5
4 Pursaklar Voleybol İhtisas
3
-
3
2
9
0


Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]