Şablon tartışma:Komünizm

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Sovyetler Birliği (Şablon-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu şablon, Vikipedi'deki Sovyetler Birliği maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Sovyetler Birliği kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Şablon  Bu şablon için herhangi bir değerlendirme yapmaya gerek yoktur.
 En  Bu şablon En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Siyaset (Şablon-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu şablon, Vikipedi'deki Siyaset maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Siyaset kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Şablon  Bu şablon için herhangi bir değerlendirme yapmaya gerek yoktur.
 En  Bu şablon En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
  • İngilizce Vikipedi'deki şablon doğrultusunda güncelledim, böylece biraz küçüldü, zira büyük şablonlar gerek görsel açıdan gerekse fonksiyon açısından eksik ve işlevsiz oluyorlar. Tarihte komünist yönetildiği evreler olmuş devletler listesini çıkarttım zira şablonu çok büyülttüğü gibi birebir önemli bir bilgi de sunmuyordu, bunun yerine sadece önemliler ve bugün varlığını sürdüren birkaç tane ekledim (en wiki'dekileri yine de bir iki ülke daha ilave edilebilir), fakat istenirse tümden de kaldırılabilir komünist devletler kısmı. Bir ikinci husus da önder ve düşünürler kısmı, onu da kaldırdım, en wiki'de de yer almayan bu kısım şablonu uzattığı gibi birebir düşünce ile ilgili olmadığından ve subjektif öğeler de taşıyabileceğinden çıkarıldı. Pek tabii ki bu değişikliklerin bir kısmı geri alınabilir, yeni değişiklikler yapılabilir, farklı fikirleri olanlar tartışmaya belirtirlerse güzel olur. Teşekkürler, iyi çalışmalar... - Noumenon 15:39, 18 Nisan 2006 (UTC)

Renkler[kaynağı değiştir]

  • Merhabalar,

Fazla parlak bulduğum renkleri daha soluk tonlarla değiştirdim; çok fazla ton bakmadığım için bu tonlardan da çok memnun sayılmam... şimdilik parlak renklerden daha iyi bir durumda sanırım; aklında güzel tonlar olan birisi varsa, lütfen uygulasın, bakalım neye benzeyecek, büyük ihtimalle şu ankinden daha iyi olacaktır ^_^ Teşekkürler, iyi çalışmalar... - Noumenon mesaj 06:09, 18 Aralık 2007 (UTC)