Şablon:Ku-3gd

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Dur simgesi

Yaptığınız son değişiklikler şu anda bir değişiklik savaşında olduğunuzu gösteriyor; bu, diğer kullanıcılarla aynı fikirde olmadığınızda içeriği tekrar tekrar olması gerektiğini düşündüğünüz hâle getirdiğiniz anlamına gelir. İçerik anlaşmazlığını çözmek adına, lütfen değişikliğiniz geri alındığında başkalarının değişikliklerini geri almayın veya değiştirmeyin. Bunun yerine, kullanıcılar arasında fikir birliğini temsil eden bir sürüm oluşturmaya çalışmak için lütfen ilgili politika uyarınca, ilgili sayfanın tartışma sayfasını kullanın. Bu aşamada yapabileceğiniz en iyi şey, değişiklik savaşına girmek değil tartışmaktır. Bunun nasıl yapılacağına dair cesur ol, geri al, tartış döngüsüne göz atın. Eğer tartışma çıkmaza girerse, neler yapabileceğiniz hakkında bilgi için Vikipedi:Anlaşmazlıkların giderilmesi sayfasına göz atabilirsiniz. Bazı durumlarda, geçici sayfa koruması talep etmek isteyebilirsiniz.

Bir değişiklik savaşına girmek, değişiklik yapmanızın engellenmesiyle sonuçlanabilir. Özellikle 24 saatlik bir süre içinde tek bir sayfada üçten fazla geri alma işleminin yapılmamasını gerektiğini belirten üç geri dönüş kuralını ihlal ederseniz. Başka bir kullanıcının yaptıklarını geri almak, -tamamen veya kısmen, her seferinde aynı veya farklı içeriği içeriyor olsun- geri dönüş olarak sayılır. Ayrıca, üç geri dönüş kuralını ihlal etmek çoğu zaman engellenmeye sebep olsa da, davranışlarınız tekrar tekrar geri döndürmeye devam etmeyi düşündüğünüzü belirtiyorsa, -üç geri dönüş kuralını ihlal etmeseniz bile- değişiklik savaşı nedeniyle yine de engellenebileceğinizi unutmayın.

Şablon belgelemesi

Kullanımı:

{{yk:Ku-3gd}}
{{yk:Ku-3gd|Madde}} belirli bir madde
{{yk:Ku-3gd|Madde|Ek metin}} mesajın sonuna metin ekler
  • Bu standartlaştırılmış şablon, kullanıcı uyarı şablonları vikiprojesi yönergelerine uygundur. Bu standartlaştırılmış şablonları Vikiproje tartışma:Kullanıcı uyarı şablonları sayfasında tartışabilirsiniz.
  • Bir kullanıcıyı uyarmak için herhangi bir şablonu kullanmadan önce lütfen şablon dizinine bakın. Amacınıza uygun en iyi şablonu seçmek, gönderdiğiniz mesajdan kaynaklanan kafa karışıklığını azaltmaya yardımcı olur.
  • Lütfen şablonu {{Ku-3gd}} yerine {{yk:Ku-3gd}} ile kullanmayı unutmayın.
  • Mesajınıza daha fazla ayrıntı vermek için, madde ve bazı ek metni şablonun sonuna ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz metin bir URL veya eşittir işareti ("=") içeren herhangi bir şey içeriyorsa, şablonu bozabilir. Eğer madde başlığı eşittir işareti içeriyorsa "1=", ek metin bir eşittir işareti içeriyorsa (URL gibi) "2=" kullanın.
  • Bu şablon, ilgili kategoriyi kullanıcı sayfasıyla otomatik olarak ekler.
  • Bu, birkaç tek seviyeli kullanıcı uyarısı veya uyarı şablonu tarafından kullanılan {{Tekli bildirim}} şablonlarının belgesidir. Şablon:Tekli bildirim/iç (değiştir tartışma bağlantılar geçmiş) sayfasında bulunur.