Waverly Büyücüleri: Film

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
Waverly Büyücüleri
Waverly Büyücüleri logosu.png
waverly büyücüleri
Format Sitkom
Yaratan Todd J. Greenwald
Oyuncular Selena Gomez
David Henrie
Jake T. Austin
David DeLuise
Maria Canals Barrera
Jennifer Stone
Açılış müziği Everything Is Not What It Seems
Ülke Amerika Birleşik Devletleri ABD
Sezon sayısı 4
Bölüm sayısı 110 (bölümleri listesi)
Prodüksiyon
Yönetici yapımcı Todd J. Greenwald
Peter Murrieta
Gösterim süresi 25 dakika
Yayın bilgileri
Kanal Disney Channel
Yayın tarihi 12 Ekim 2007 (2007-10-12) – 6 Ocak 2012 (2012-01-06)
Dış bağlantılar
Website

Waverly Büyücüleri: Film.

Oyuncular : Selena Gomez, David Henrie, Jake Austin, Jennifer Stone, David Deluise, Maria Canals.

Alex olaylardan ve yaşadıklarından sıkılmıştır. Öyle bir şey diler ki aileyi parçalamaya sürüklemiştir. Alex anne ve babasının hiç tanışmamış olmasını dilemiştir ve dileği ne yazık ki kabul olmuştur. Artık anne ve babası birbirlerini tanımıyorlardır. Bir zaman sonra Alex yaptığına pişman olur ve nasıl düzeltebileceğini düşünür. Ve kardeşleriyle bu olayı düzeltmek için maceraya atılır.Eğer işi düzeltemezse 3 kardeş de yok olacaktır. Onlar, anne ve babasını bir araya getirmek için bir harita bulurlar ve haritanın gösterdiği yerde ailesinin her şeyi tekrar hatırlamasına yarayan bir şey olduğunu öğrenirler. Burası bir mağaradır ve yolculukları buradan sonra başlayacaktır.

Karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

| Alex Russo: Selena Gomez | Justin Russo: David Henrie | Max Russo: Jake T. Austin | Jerry Russo: David DeLuise | Theresa Russo: Maria Canals Barrera | harper Finkle: jennifer stone

Karakter Özgün ses
Alex selena gomez
Justin david henrie
Max jake t. austin
Harper jennifer stone
Jerry David DeLuise
Teresa Maria Canals Barrera
Dublaj Stüdyosu İMAJ
  • Alex Russo / Selena Marie Gomez: Havalı, sinsi, zeki (ama okulda değil), moda düşkünü. Ortanca olan çocuk. 14 yaşında. En iyi arkadaşı Harper. O ve Harper sürekli popüler Gigi ve arkadaşlarıyla kavga ederler. Alex genellikle asasını ayakkabısının içinde taşır. Uzun adı Alexandra Margarita Russo. Resim yapmayı sever ancak diğer derslerle hiç ilgisi yoktur. Sorumsuz ve kendini beğenmiştir,ama sonunda babasının eski güçlerini alıp tam bir büyücü oluyor
  • Justin Russo David Henrie: Russo ailesinin en büyük çocuğu. 16 yaşında. Zeki, havalı ama popüler değil, olgun ve sorumluluk sahibi. En başarılı büyücü. Spor izlemeyi sever, Mets ve Jets hayranıdır, Zindan ve Ejderha oynamayı sever ama spor yapmayı sevmez. Alex'in arkadaşı Harper ona aşık. Asasını sırtında taşır. Alex ve o sürekli kavga ederler. Matematik ve büyü konusunda çok başarılı. Fazla arkadaşı yok. Çok kız arkadaşı vardır.Daha sonra bunlar Justinden ayrılmışlardır.
  • Max Russo / Jake T. Austin: Ailedeki en küçük çocuk. 12 yaşında. Asasını arka cebinde taşır ve sık sık kırar. Gigi'ye aşık.Genellikle sır saklayamıyor. Çok çabuk taraf değişebiliyor. Çoğunlukla saçmalıyor.Bir bölümde kendine bir vicdan yaratmıştır.
  • Jerry Russo / David DeLuise: Alex, Justin ve Max'in babası. Sinirli ve disiplinli. Çocuklarının ufak bir hatası olduğunda ceza verir. Theresa ile evli. Gençken bir büyücüydü ama Theresa ile evlenebilmek için büyü güçlerini kötü biri olan kardeşine verdi.
  • Theresa Russo / Maria Canals Barrera: Alex, Justin ve Max'in annesi. Büyücü değil ama büyücülükle ilgili her şeyi biliyor.Gitar çalmayı seviyor fakat gitar yüzünden evdekilerin kafası şişiyor.
  • Harper Finkle / Jennifer Stone: Alex'in yakın arkadaşı. Elbiselerini kendisi tasarlıyor. Çoğu izleyici tarafından beğenilmeyen şeyler tasarlıyor. Justin'e aşıktır. Russoların büyücü olduğunu farklı bir şekilde öğrendi. Alex'in kendisinden başkasıyla takılmasına tahammül edemiyor.
  • Juliet Van Heusen / Bridgit Mendler: Justin'in son kız arkadaşıdır. Bir vampirdir. Wizards vs. Vampires on Waverly Place adlı bölümde çıkmıştır.Night of the Lazerama adlı bölümde mumyanın kölesi olur. Fakat sonra Wizards vs Werewolfs adlı bölümde ise geri dönmüştür. Fakat bu bölümde Bridgit Mendler İyi Şanslar Charlie'de Teddy Duncan rolünü oynadığı için ayrılmıştır.