Vikiproje:Almanya/Katılımcılar

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Katılımcılar

Koordinatörler

Koordinatörler, Vikiproje'yi sürdüren, düzenlemesini yapan ve projenin yüzü olarak hizmet eden editörlerdir. Vikiproje'de veya projenin üyeleri üzerinde herhangi bir özel yetkiye sahip değildirler ancak projenin yeni alınmış bir Porsche gibi sorunsuz çalışmasını sağlamaktan sorumludurlar. Koordinatörlerin sorumlulukları çoktur. Görevleri güncel tutmak, gözden geçirme ve değerlendirme süreçlerini denetlemek, iş birliği için sunulan önerileri incelemek ve bunları dikkate alarak yeni iş birliği projeleri oluşturmak gibi. Koordinatörler aynı zamanda Vikiproje'yi temsil eden kişilerdir ve proje ile ilgili soruların ele alınması yine onlar tarafından gerçekleştirilir. Bu sorumluluklardan herhangi biri Vikiproje'deki herhangi başka bir editör tarafından da üstlenilebilir ancak Koordinatörler, Vikipedi'deki çalışmalarına ve gerçek hayattaki hususlara ek olarak bu sorumlulukları üstlenmeyi kabul eden deneyimli editörlerdir.

Bu projenin koordinatörleri:

  1. Henüz yok.

Aktif katılımcılar

Vikiproje Almanya'ya katılmak için, bu listeyi düzenleyin ve kullanıcı adınızı ilgi alanlarınızla birlikte Vikimetin #{{subst:me}}'e tıklayarak alfabetik sırayla aşağıdaki üye listesine ekleyin. Üyeler ayrıca kullanıcı sayfalarına üye kimliğini koymalıdır.

Üyelik kimliği

Vikiproje Almanya üyeleri aşağıdaki Vikimetinler'den birini kullanıcı sayfalarına ekleyerek Almanya alanında katkı yapabilecek Vikipedistler kategorisine girebilirler.

Vikiproje Almanya Bu kullanıcı
VikiProje Almanya'nın bir üyesidir.
{{Kullanıcı Vikiproje Almanya}}
Vikiproje Almanya Bu kullanıcı
VikiProje Almanya'nın bir üyesidir.
{{Kullanıcı VP Almanya}}
Vikiproje Almanya Bu kullanıcı seni
VikiProje Almanya'ya katılmaya davet ediyor.
{{Kullanıcı VP Almanya-davet}}

Daha fazla Almanya kullanıcı kutusu şablonu için Kategori:VikiProje Almanya şablonları'na bakınız.