Vikipedi tartışma:VikiProje Medya İnceleme Timi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Önceden silinmeye aday olarak gösterilmiş Bu sayfa 17 Haziran 2010 günü silinmeye aday gösterilmiştir. Tartışmanın sonucunda kalmasına karar verilmiştir.
  • Commons'daki telif inceleme prosedürünü buraya taşıyoruz. Böylece eklenen herhangi bir görüntünün lisansı gerçekten belirtilen lisans mı öğrenebileceğiz, gözden kaçmış ve saklanmış telif hakkı ihlâllerini saptayabileceğiz. Fikri olan, diğer politikalarla/yönergelerle çatışan bir noktaya rastlayan, "şu da olsa iyi olurdu" deyip önerisini belirtmek isteyen yorum yapmaktan çekinmesin ^_^ Teşekkürler, iyi çalışmalar... - Noumenon mesajkatkılar 13:30, 2 Eylül 2007 (UTC)

Etiketlerdeki cümleler[kaynağı değiştir]

Bence etiketlerdeki yazılar anlaşılır değiller. Kargaşaya neden olabilirler. Birir daha iyi anlatabilir mi ne denmek istendiğini?--Erkan 18:39, 7 Eylül 2007 (UTC)

İstek[kaynağı değiştir]

  • Böyle bir proje sayfası olması güzel olmuş. Ama işlerliği yok gibi. Dosya:Turki halklar.png dosyasında "Bu medya henüz bir hizmetli veya inceleyici tarafından ... incelenmemiştir." yazısı 2 seneye yakın süredir duruyor. Dosya ne kadar güvenilir, yani Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadoluve hatta Trkya'nın bir bölümü buralar tamamen gri gösterilmiş ki bu da oran olarak %0'a denk gelir? Anladığım kadarı ile dosyayı Türçe'yi başlangıç düzeyinde bilen bir Hollandalı yüklemiş veya değiştirmiş.
    Bir de bu tim kimlerden oluşur diye baktım, kimse yok gözüküyor!!!
    Ek olarak en:Wikipedia:Media_copyright_questions gibi kullanıcıların kuşkulu gördüğü dosyaları bildirebileceği bir şikayet sayfası kullanıma sokulsa faydalı olur gibime geliyor. Altaz 22:22, 14 Temmuz 2009 (UTC)
  • Tekrar baktım, Kategori:VikiProje Medya İnceleme Timi üyeleri lsitesinde kimse gözükmüyor, ama Vikipedi:VikiProje Medya İnceleme Timi/İnceleyiciler sayfasında hizmetli 3 kişi gözüküyor. Gerçi biri 2007'de wikiden elini çekmiş, diğerleri de aylardır pasif gibi. Ama bir telif-inceleme şablonu bir sayfada 2 yıla yakın süre duracaksa niye bu proje sayfası var?Altaz 22:31, 14 Temmuz 2009 (UTC)