The Unholy Alliance Tour

Vikipedi, özgür ansiklopedi
The Unholy Alliance Tour
Slayer, Lamb of God, Mastodon, Children of Bodom, In Flames ve Thine Eyes Bleed turnesi
Ayak sayısı 3

The Unholy Alliance Tour, "Preaching to the Perverted" sloganıyla Avrupa'da ve Kuzey Amerika'da her iki yılda bir düzenlenen bir heavy metal konser turnesi. Son düzenlendiğinde tur, Slayer, Trivium, Amon Amarth ve Mastodon tarafından yönetildi.

Avrupa 2004[değiştir | kaynağı değiştir]

2004'te Avrupa'da düzenlendiğinde şu gruplar katıldı: Slayer, Slipknot, Mastodon ve Hatebreed.

Kuzey Amerika 2006[değiştir | kaynağı değiştir]

2006'da "Bölüm I" olarak adlandırılan turnenin Kuzey Amerika ayağına şu gruplar katıldı: Ana grup olarak Slayer, "doğrudan destek" grubu olarak Lamb of God, ek gruplar olarak Children of Bodom ve Mastodon, açılış grubu olarak Thine Eyes Bleed. 13 Temmuz'da Vancouver'daki gösteri kaydedildi.[1] Ve 30 Aralık 2007'de DVD olarak yayımlandı.[2]

Avrupa 2006[değiştir | kaynağı değiştir]

2006'da "Bölüm II" olarak adlandırılan turnenin Avrupa ayağına şu gruplar katıldı: ana grup olarak Slayer, "doğrudan destek" grubu olarak In Flames, ek gruplar olarak Children of Bodom ve Lamb of God, açılış grubu olarak Thine Eyes Bleed. Katılımcılar Mastodon yerine değiştirilen In Flames dışında aynıydı. Fransız grup Gojira da 7 Kasım 2006'da Paris'te yapılan konserde ikinci grup olarak sahneye çıktı.

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ "Review of the concert". Metal-rules.com. 2 Ağustos 2006. 9 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 20 Şubat 2011. 
  2. ^ "BLABBERMOUTH.NET - SLAYER, LAMB OF GOD, MASTODON: More 'Unholy Alliance Tour' DVD Details Revealed". Blabbermouth.net. 6 Haziran 2011 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 20 Şubat 2011. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]