The Black Donnellys

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

The Black Donnellys, ABD televizyon dramasıdır. 26 Şubat 2007'de NBC'de başlamış ve 2 Nisan 2007'de sona ermiştir. Daha sonra, NBC yeni bölümleri internet üzerinden yayınlamaya devam etmiştir. The Black Donnellys Paul Haggis ve Robert Moresco tarafından yaratıldı. Dizinin oyuncuları Jonathan Tucker, Olivia Wilde, Billy Lush, Tom Guiry, Kirk Acevedo ile Michael Stahl-David ve Keith Nobbs oldu.

2 Nisan 2007'de NBC, dizinin 16 Nisan'da yayınlanacak bölümden sonra yayından kalkacağını açıkladı.[1] Ancak iki gün sonra dizi NBC'nin yayın programından çıkarıldı.[2] 9 ve 16 Nisan'da "Thank God You're Here" dizisinin iki ve üçüncü bölümleri yayınlandı. NBC'nin sitesinde, yayınlanmayan bölümlerin internetten izlenebileceği ve iTunes'tan satın alınabileceği bilgisine yer verildi.

Dizi 14 Mayıs 2007'de resmî olarak yayından kalktı.[3] 5 Haziran 2007'de HDNet'in, dizinin bölümlerinin yayın haklarını NBC'den satın aldığı açıklandı.[4] "The Black Donnellys: The Complete Series" DVD'si 4 Eylül 2007'de piyasaya çıktı.

Oyuncu kadrosu[değiştir | kaynağı değiştir]

Ana kadro[değiştir | kaynağı değiştir]

Tekrarlanan karakter[değiştir | kaynağı değiştir]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]