Tartışma:Yuri Artyuhin

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Sovyetler Birliği (NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Sovyetler Birliği maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Sovyetler Birliği kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 
Vikiproje Rusya (Taslak-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Rusya maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Rusya kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Yuri Artyukin bildiğim kadarıyla Rusça - Türkçe transliterasyonuna uymuyor. Takabeg ileti 18:32, 20 Haziran 2009 (UTC)

TDK'ya göre (daha doğrusu TDK sitesine göre), ,

Rusça Adların Yazılışı

Rusça özel adlarda Rus harflerinin ses değerlerini karşılayan Türk harfleri kullanılır: Bolşevik, Brejnev, Çaykovski, Çehov, Dostoyevski, Gogol, Gorbaçov, İlminskiy, İlyiç, Katayev, Klyaştornıy, Malov, Mendeleyev, Prokofyev, Puşkin, Şolohov, Tolstoy, Yeltsin; Moskova, Omsk, Orenburg, Petersburg, Volga, Yenisey.

Takabeg ileti 18:49, 20 Haziran 2009 (UTC)

O halde bildiğiniz neyse Türkçe imlasını düzeltin. Bu isme "kaynak gösterilmeli" şablonu koymak bir çözüm değil. Filanca 19:28, 20 Haziran 2009 (UTC)

Bu çok basit hata idi. Takabeg ileti 19:33, 20 Haziran 2009 (UTC)

Sizin için basit de olsa düzelttiğiniz için teşekkür. Böylesi kaynak isteme şablonundan çok daha iyi. Filanca 19:53, 20 Haziran 2009 (UTC)