Tartışma:Raul Meireles

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Futbol (B-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Futbol maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Futbol kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Biyografi (B-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Biyografi maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Biyografi kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

"21 Aralık 2012'de Profesyonel Disiplin Kurulu 16 Aralık 2012'de oynanan Galatasaray - Fenerbahçe derbisinde hakem Halis Özkahya'ya tükürdüğü gerekçesiyle 12 maç ceza verdi. 27 Aralık 2012'de görüntüleri inceleyen Tahkim Kurulu tükürmediğini belirterek cezasını 4 maça indirdi. Bu cezanın gerekçesi ise hakeme yakın mesafeden ısrarlı itirazı, oyun alanından çıkarken kendisinin bugüne kadar gördüğüm kırmızı kart sayısının 0 olduğunu anlattım dediği ancak tahkimin gay hareketi yapıyor diye değerlendirdiği pozisyondu."

yukarıdaki paragraf tamamen taraflı içeriktir.Wikipedia ilkelerine aykırıdır.Krigare (mesaj) 18:44, 14 Şubat 2013 (UTC)

Var olan gelişmeler yazılmış, bir taraf tutma durumu göremedim şahsen.--RapsarEfendim? 18:56, 14 Şubat 2013 (UTC)

" gördüğüm kırmızı kart sayısının 0 olduğunu anlattım dediği ancak tahkimin gay hareketi yapıyor diye değerlendirdiği pozisyondu."

burada kişisel değerlendirme yapılmıştır.Aynı zamanda "kırmızı kart yedi" gibi uygun olmayan tanımlar kullanılmış.(Düzenlenmiştir)Krigare (mesaj) 19:08, 14 Şubat 2013 (UTC)

"Meireles 10 Mart'ta oynanan 4-1 Fenerbahçe'nin kazandığı Bursaspor macında takımını 2-1 one geciren golü atmıştır. " arkadaşlar bir futlbolcu sezonda ortalama 7 8 gol atıyor.Manevi değeri olan gollerin dışında futbolcunun attığı her golü yazmak spam haline gelir.Bu yüzden bu tanım kaldırılmalıKrigare (mesaj) 20:35, 10 Mart 2013 (UTC)