Tartışma:One Direction

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Müzik (C-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Müzik maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Müzik kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Yeniden yazılmalı[kaynağı değiştir]

Bu grup kimdir nedir bilmiyorum, dolayısıyla negatif bir düşünceyle girmedim bu sayfaya ama wikipedia standartlarından oldukça uzak bir yazı üslubu var. Baştan sona tekrar yazılması gerekebilir. Bu imzasız yazı Niyeti bozuk http nesnesi (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 30 Aralık 2012

YANLIS[kaynağı değiştir]

ONE DIRECTION 2009'DAN BERI DEGIL,2010'DAN BERI VAR.AYRICA HARRY'NIN DOGUM ADI HAROLD EDWARD MILWARD DEGIL,HARRY EDWARD'DIR.BILGINIZE.DEGISIKLIK YAPILSIN BI ZAHMET.Selinozmen (mesaj) 16:19, 18 Nisan 2013 (UTC)

one direction hakkında veridiğiniz bilgiler çook yanlış koyu bir directionerim o yüzden herşeyleri ezberimde lütfen düzeltme yapılsın...

İsim[kaynağı değiştir]

Harry'nin ismide bir sorun yok Harry'nin doğum adı Harold'du. Bende koyu Directioner'im ve Directionerliğine birşey demiyorum fakat doğrusu bu. Edit: Gerçekten de değiştirilmesi gerek hemen yardım ederim. Ahiru (mesaj) 21:01, 14 Haziran 2013 (UTC)

Harry[kaynağı değiştir]

Orada yazan Harold ismi yanlış. Harry'nin annesi Anne Cox 'HAROLD' isminin ona takılan bir lakap olduğunu belirtmişti. Kimlik ismi Harry Edward Styles

Eksik.[kaynağı değiştir]

Liam'ın şu anki kız arkadaşının ismi yazılmamış. Ayrıca Zayn kısmında ise "Müslüman olduğu bilinmektedir." olmamalı. Zaten müslüman. Diyeceklerim bu kadar. Sevval 13 (mesaj) 13:12, 21 Mart 2015 (UTC)

YANLIŞ HABER[kaynağı değiştir]

Zayn gruptan ayrılmadı ayrıldı diyenlere söyliyorum eski grup üyesi değil SAYGILAR.Zehraherr (mesaj) 18:28, 25 Mart 2015 (UTC)

Üyeler[kaynağı değiştir]

Üyeler kısmında yazılanlar çoğunlukla üye isimlerinin ana maddelerinde yer alıyor. Farklı kısımların aktarılması lazım. Maddenin seçkin madde kıvamına daha fazla yaklaşabilmesi için küçük bir adım. Gereksiz uzamayı önleyebilir. Alexandre M. 21:10, 28 Mart 2015 (UTC)

Üslub[kaynağı değiştir]

Üslubu baya resmileştirdim şu şablonu görevli birisi kaldırsın da hata yapmayayım :) Uni Article 채팅 19:28, 22 Mayıs 2015 (UTC)

Hala Birkaç eksikleri mevcut --Anyela23 (mesaj) 09:54, 24 Ekim 2015 (UTC)