Tartışma:Harry Potter ve Melez Prens (film)

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Harry Potter (B-sınıf, NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Harry Potter maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Harry Potter kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Sinema (C-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Sinema maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Sinema kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
yakinda diger harry potter filmleriyle uyumlu olacak sekilde icini dolduracagim. silmeyelim lutfen ArtemisFowl

maalesef[kaynağı değiştir]

maalesef çıkış tarihini daha çok kişi izlesin diye ertelediler. Bu çok kötü, HP fanı olarak filmi çekenleri kınıyorum. Milleti sabırsızlandırıyorlar ya--ÖrdekÖzgürileti 14:39, 16 Eylül 2008 (UTC)

Harry ile Voldemord asası[kaynağı değiştir]

 Harry ile voldemord un asaları aynı köktendir o yüzden birbirlerine zarar veremezler

harry hagrit ile asa almaya gitiğinde asacı yara izini gördü ve bunun hangi asanın yaptığını tespit attancak bu asa çok mu çok güçlüymüş asacı tom lıdıl a kendisi satığını biliyor asalar kardeş asa idi taki mülver asa harry e miras kalana kadar . harry bu durumda melez prensin snape olduğunu öğrenir harry ide yeni bir büyü öğrenmiştir adı septumsempra bu büyü avada kedavra büyüsünün yarısıdır vurduğunda kanlar içinde bırakır [[Dosya:Örnek [[Dosya:harry .jp−--85.102.103.222 17:21, 20 Şubat 2012 (UTC)g]].jpg]]