Tartışma:Eskişehirspor

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Konseyi           Bu sayfa, şu Vikiprojelerin kapsamında yer almaktadır:
Vikiproje Futbol (C-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Futbol maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Futbol kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Türkiye (C-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Arkadaşlar lütfen Vikipedi'ye doğruluğundan emin olduğumuz bilgileri girelim.2008 play off yarı finalinde Diyarbakırsporla 2-2 berabere kaldık.Bolusporu 4-2 yendik yazmışsınız.Olur mu?Diyarbakırspor ile 0-0 berabere kaldık.Bolusporu 2-0 yendik.İlhan Mansız Eskişehir'lidir ancak Eskişehirspor formasını hiç giymemiştir.Atatürk stadımız Türkiye'nin ilk ışıklandırılmış stadlarındandır yazılmış.Olur mu Atatürk stadmız ışılklandırılalı daha kaç sene oldu.İnönü,Şükrü Saraçoğlu,Ali Sami Yen,İzmir Atatürk.Alsancak,Ankara 19 Mayıs bizim stadımızdan uzun seneler önce ışıklandırılmıştır.---08:30, 28 Mayıs 2008 88.250.227.161


Arkadaslar biriniz bu sayfayla biraz ilgilense lütfen!!! cok kötü bir göruntü!!! Yakismiyor.---21.01.2009 eski26

Kronolojik eksiklik[kaynağı değiştir]

Klup tarihinin kronolojisin de 1970-1983 dönemi es geçilmiş olup,ESKİŞEHİRSPOR'un efsane haline gelişinin tanığı yıllar atlanmıştır.Düzeltilmesi,bu önemli eksiğin giderilmesi dileğiyle... Bu imzasız yazı 88.224.139.248 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

[kaynağı değiştir]

Efsane olan Eskişehirspor'un ilk logosunun paylaşılmasını arzu ederim. Serhan ks13