Tartışma:Ermenistan Azerileri

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikiproje Azerbaycan (Bilinmeyen-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Azerbaycan maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Azerbaycan kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 Bilinmeyen  Bu madde Bilinmeyen-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Ermenistan (C-sınıf, Bilinmeyen-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Ermenistan maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Ermenistan kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Bilinmeyen  Bu madde Bilinmeyen-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Madde bağlığı[kaynağı değiştir]

Madde sadece Azeriler ile ilgili mi yoksa Azeriler ve diğer Türk halklarıyla mıilgili ? Ona göre uygun madde bağlığı seçilmelidir, bence. Takabeg ileti 09:41, 25 Nisan 2010 (UTC)

Ermenistan'da Azeriler'den savayı diğer Türk-dilli halkların toplu halde yaşaması bilinmemektedir. Parishan 11:13, 1 Haziran 2010 (UTC)

Belli bir etnik grubun belki de devletin bakış açısından hazırlanmış bir madde. Takabeg ileti 09:41, 25 Nisan 2010 (UTC)