Tartışma:Bilokasyon

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikiproje Hristiyanlık (Taslak-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Hristiyanlık maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Hristiyanlık kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Felsefe (Taslak-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Felsefe maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Felsefe kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Yanlış içerik[kaynağı değiştir]

Otoskopi'de "Fiziksel beden şuursuz, duble şuurludur" denmiş. Ansiklopedik metapsişik terimler sözlüğü'nde şöyle yazılmış: "Süjenin şuurlu olarak kendi fantomunu görmesi (Otoskopi) olayı: Uyku, ateşli hastalık, baygınlık ve zehirlenmeleri müteakip bazı kimseler kendi fantomlarını, dublelerini görürler. Bu duble şuurlu değildir. Şuurlu olan bedenli olan kendisidir." Bu sebeple içeriği değiştiriyorum. Maddeyi de kaynaklandırmak lazım. Ona da bir ara el atmayı düşünüyorum. --Selahattin ilhan (mesaj) 09:48, 6 Kasım 2016 (UTC)