Tartışma:Beykoz

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Türkiye yerleşim birimleri
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye yerleşim birimleri maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye yerleşim birimleri kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
none
 
Vikiproje İstanbul (Başlangıç-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki İstanbul maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje İstanbul kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

beykoz[kaynağı değiştir]

arkadaslar beykoz hakkında tatmin olucu cevaplar bulamaım beykozun olan güzellikleriyle ilgili (balık restorantları, beykoz çayırı, koroları) vs... gibi konularda daha doyurucu ve basit cümleler kullanabilirdiniz

--> bu maddeye pek önem verilmemiş...

Beykoz maddesinin içerisine yerleştirilen ---Anlamsız--- "Nüfus" tablolarına yer etmeye niçin gerek duyuldu merak ediyorum ?

acaba Kiraz Festivali,Göksu Deresi gibi kültürel değerler, Burunbahçe gibi bir çokları için yaşam sebebi olan manzaralardan da mı önemli ?

ilgilenenler için paylaşılan Beykoz Resimleri fotoğrafları adresinde de yeterince bilgi ve fotoraf bulunmamakta. Bu imzasız yazı 85.103.182.177 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.