Tartışma:Avatar: Son Havabükücü

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Çizgi film (B-sınıf, Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Çizgi film maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Çizgi film kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Amerika Birleşik Devletleri (B-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Amerika Birleşik Devletleri maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Amerika Birleşik Devletleri kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

madde, dizi hakkında irili ufaklı bir sürü spoiler ile dolu. Hatta dizinin sonu bile anlatılmış. Bu nedenle spoiler uyarısı ekledim.Onur ŞATIR 18:39, 12 Ekim 2008 (UTC)

Anlatım Bozukluğu[kaynağı değiştir]

Anlatımda kullanılan dil, (örn:Karakterler/Ana Karakterler/ Aang) yer yer miş'li geçmiş zamana, yer yer di'li geçmiş zamana, yer yer de geniş zamana dönüşmektedir. Okurken oldukça zorlandım. Diğer okuyucuların da zorlanmaması açısından, tekrar gözden geçirilmesini öneriyorum. R.H. Bu imzasız yazı 78.135.13.41 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 14 Temmuz 2010

Yanlış Bilgiler[kaynağı değiştir]

Avatar hakkında çok fazla yanlış bilgi var. Ama burası tartışma yeri değil. Vikipedi'de ki yazılar doğru ve tarafsız bir şekilde yazılmalıdır. Bu yüzden bundan sonra burayı yanlış bilgi ile doldurmamanızı rica ediyorum. Bu imzasız yazı 78.177.253.169 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 22 Ağustos 2010