Tartışma:Arama motoru optimizasyonu

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje İnternet (NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki İnternet maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje İnternet kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 
Vikiproje Bilişim (C-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Bilişim maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Bilişim kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Eklenen Bilgiler[kaynağı değiştir]

Konu ile ilgili bilgi altyapısı olmayan kişilerin eklediği çok saçma ve gereksiz bilgiler bulunuyor. Bunları düzenlemeye mümkün olduğu kadar da uzman olmayan kişilerin yazılarını geri almaya çalışalım. Yanlış bilgiler ile yapılmış olan katkıların hiçbirimize faydası yok. Bu imzasız yazı Sifrematik (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 27 Ocak 2009

Güncellendi[kaynağı değiştir]

Uzun süredir bu konuda tepkiler vardı. Sonunda ilgili düzenlemeyi yaptım. Sanırım şu an daha gerçeklere dayalı bilgiler var. --DeathSyStem (mesaj) 06:48, 1 Temmuz 2014 (UTC)