Tartışma:2011 Eurovision Şarkı Yarışması

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikiproje Eurovision (Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Eurovision maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Eurovision kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Almanya (B-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Almanya maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Almanya kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

[kaynağı değiştir]

Yarışmanın Düsseldorf'ta yapılması kesinleştiğine göre logo "Germany 2011" değilde "Düsseldorf 2011" olmalı bence. The bro code mesaj 14:07, 12 Aralık 2010 (UTC)

?[kaynağı değiştir]

Görünüşe bakılırsa Slovakya listede. Şimdi sırada ne var? 81.215.239.22 12:28, 17 Ocak 2011 (UTC)

Lena "Taken by a Stranger" (Yabancı tarafından cezbedildi)[kaynağı değiştir]

Lena'nın şarkısı olan "Taken by Stranger" Türkçe'ye tam olarak doğru çevrilmemiş olduğunu düşünüyorum. "Yabancı tarafından alınan" olarak Türkçe'ye çevrilen metnin yerine "yabancının cezbettiği", "yabancı tarafından cezbedilen" veya "yabancı tarafından cezbedildi" kullanılabilir, ki en esas anlamıyla "yabancı tarafından cezbedildi" en ifadeli anlatım olacaktır.Atilla Alber 18:25, 25 Şubat 2011 (UTC)Atilla AlberAtilla Alber 18:25, 25 Şubat 2011 (UTC)