Místico

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Sin Cara sayfasından yönlendirildi)
Şuraya atla: kullan, ara
Místico
Original Sin Cara and Hunico.jpg
Ring Ad(lar)ı Sin Cara Azul
Sin Cara
Mistico
Dr. Karonte Jr.
Astro Boy
Komachi
Myzteziz
Doğum 22 Aralık 1982 (1982-12-22) (33 yaşında)
Mexico, Mexico City
Debut 2006

Luis Ignacio Urive Alvirde (22 Aralık 1982) Meksikalı maskeli profesyonel güreşçi. Şu anda AAA'de güreşmektedir. Ring ismi Sin Cara'dır. WWE öncesi CMLL adlı federasyonda Mistico olarak güreşerek bu isimle tanınmıştır.

2011 yılında ilk resmi maçı Raw şovunda Primo adlı güreşçi ile olmuştur. Bu maçtan önce Sheamus'a ve Jack Swagger'e saldırmıştır. Bu maçtan sonra John Cena ile takım olup The Miz ve Alex Riley'le maça çıkmıştır. İlk yenilgisini Christian'a Karşı almıştır. Sin Cara, Sin Cara kılığındaki Hunico İle bir Feud'a Başladı. Sonra Hunico'yu yendi. Gerçek Sin Cara'nın adı Sin Cara Azul sahte Sin Cara'nın adı ise Sin Cara Negro oldu. Survivor Series izle ve öde şovunda Randy Orton ile takım olmuştur. Bu maçta yaptığı yanlış hareket sonucu sakatlanmıştır. Doktorlar Sin Cara'yı hemen ameliyat etti. Sin Cara, 8 ay sahalara çıkamadı. Sin Cara döndü ve Heath Slater'ı yendi. Ve Sin Cara çeşitli maçlara çıkdı. 2013 yılında çok fazla sakatlandığı için WWE Sin Cara'yı serbest bırakır. Sin Cara bir Raw şovunda geri gelerek Alberto Del Rio'yu Yener. Sin Cara'yı canlandıran isim Hunico'dur. Sin Cara 2014'te Wrestlemania 30 Şovunda Gözükür . Andre the Giant Hatırasına Yapılan Battle Royal'da Alberto Del Rio tarafından elenir. Sonra BattleGround şovunda Intercontinental Championship Battle Royal maçına dahil olur, ama Bo Dallas tarafından elenir. En Son SummerSlam şovunda Dean Ambrose vs Seth Rollins Lumberjack Match'da Gözükür . Eski Sin Cara yani Luis Urive istifa etmiştir şu anda AAA'de güreşmektedir adı Myzteziz'dir.

AAA da Myzteziz Olarak tanınan kişi WWE de en çok sevdiği arkadaşı Rey Mysterio Gerçek ismiyle Oscar Gutierrez'e bir savaş başlatmıştır.