Kullanıcı mesaj:Zaparojdik~trwiki

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Vikipedi'ye hoşgeldin Zaparojdik~trwiki! Takıldığın yerler olursa lütfen yardım istemekten çekinme, bütün vikipedistler sana yardımcı olacaktır. Kolay gelsin ;-) --Dbl2010 23:11, 15 Ocak 2006 (UTC)

Yöneticilik[kaynağı değiştir]

  • Merhabalar,

Vikipedi:Yöneticilik başvurusu sayfasında adınızı eklemenizin sebebi bir yöneticilik başvurusunda bulunmak istemenizdi, sanırım. Ne yazık ki bu şimdilik mümkün değil. Zira aynı sayfada ön şart olarak adayların en az 1000 değişiklik yapmış olması gerektiği belirtilmiştir. Bu ön şarta sahip olmadığınız için, başvurunuz geçersizdir. Teşekkürler, iyi çalışmalar... - Noumenon 17:33, 1 Haziran 2006 (UTC)

Resminizde telif sorunu[kaynağı değiştir]

Selamlar,

Yüklediğiniz resim veya resimlerin telif durumunun belirsiz olduğuna karar verilmiş ve bu doğrultuda etiketlenmiş. Söz konusu resmin adını ve adresini dosya yoğunluğundan dolayı veremiyoruz. Şu an için Kategori:Durumu 5 Eylül 2006'dan beri belirsiz resimler'de bu resmi bulmanız mümkün. Resim yığını arasında kaybolmanız da olası olduğu için, tavsiyemiz şu adresteki fasiliteye kullanıcı adınızı girerek, resim sekmesinden yüklediğiniz resimleri incelemeniz, gelecekte herhangi bir yanlışlığa meydan vermemek için etiketi eksik veya yanlış olan resimlerinizi yenilenen Vikipedi:Resim telif etiketleri sayfasındaki etiketlerin uygun olanıyla etiketlemenizdir.

Resim size ait olan bir resimse (bu tanım bilgisayarınızda bulunan resimlerden ziyade, sizin ürettiğiniz resimleri kapsamaktadır) uygun olan kişisel etiketlerden biriyle etiketlemeniz gerekmektedir. Gelecekte "O resmi ben bizim balkondan çektiydim" tarzı açıklamalar giden resmi geri getirmeyebilir.

Resminizin durumu netleşmediği takdirde, "Vikipedi:Hızlı silme#Resim/Medya Kural-4" nedeniyle 7 gün sonunda silinecektir. Sistemin sağlıklı işleyebilmesi ve kontrol edilebilmesi açısından resim etiketini düzeltseniz de "Belirsiz" etiketini resimden çıkarmamanız rica olunur.

Bu otomatik bir mesajdır. Resimle ilgili görüşlerinizi Kategori tartışma:Durumu 5 Eylül 2006'dan beri belirsiz resimler sayfasında belirtmeniz yerinde olacaktır.

Kolay gelsin!

Vito Genovese 01:19, 11 Eylül 2006 (UTC)

telif uyarı[kaynağı değiştir]

Telif[kaynağı değiştir]

Lütfen telif hakkı saklı metin eklemeyiniz. Vikipedi'de telif hakkı saklı içerikler kullanılamaz. Ancak kamu malı ilan edilmiş veya GÖBL kaynaklardan içerik aktarabiliriz. Daha fazla bilgiyi Vikipedi:Telif hakkı ile ilgili SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarına bulabilirsiniz. Unutmayınız ki uyarılara rağmen ısrarla telif hakkı saklı içerik eklemek bir Vikipedi suçudur ve Vikipedi kuralları Madde 8 gereği engellenebilirsiniz. Teşekkürler, iyi değişiklikler!

 (Osmanlı Türk mimarisi, [1]) -Tembelejderha 23:49, 25 Eylül 2006 (UTC)

You've been blocked on bg.wiki[kaynağı değiştir]

Hi, maybe you already know but you've been blocked on Bulgarian Wikipedia for violation of three-revert-rule. Maybe you will admit that you haven't followed your own advice to keep the mind cold during hot debate.

Regarding the words you find insulting I have to point out that like it or not, despite their avoidance in the light of religious tolerance they are part of our national culture. The latter have been created during the most rotten period of the Ottoman Empire and it would be naive to expect it is pleasant reading for you. -- Zlatko ± (mesaj) 23:37, 26 Eylül 2006 (UTC)

Your account will be renamed[kaynağı değiştir]

10:50, 20 Mart 2015 (UTC)

Renamed[kaynağı değiştir]

00:32, 23 Nisan 2015 (UTC)