Kullanıcı mesaj:MrXenoquaten/2008Temmuz

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Şablon:MrXenoquatenArşivKutusuAdil kullanım resmi[kaynağı değiştir]

Merhaba,
Muhtelemel biliyorsunuz ancak hatırlatmak istedim. Adil kullanım resimleri sadece maddelerde kullanılabiliyor. Başka yerlerde, özellikle kullanıcı sayfalarında yer almamaları gerekiyor. Bugün yüklediğiniz Resim:Step Up 2- The Streets.jpg resmini içerecek olan Step Up 2: The Streets sayfasını henüz açmamışsınız ve sanırım Kullanıcı:MrXenoquaten/CalismaSayfam sayfasında maddeyi hazırlıyorsunuz. Ancak maalesef adil kullanım kuralları gereği, resmi kullanıcı çalışma sayfanızdan kaldırmanız gerekiyor. Bu resmi şimdilik, benim yukarıda yaptığım gibi bir link olarak yani [[:Resim:Step Up........ şeklinde yazarak kullanıcı sayfanızda tutabilirsiniz. Böylece sorun aşılır. Maddeyi asıl adresine taşıdığınızda da bunu yeniden düzeltirsiniz. Ben kullanıcı sayfanızda anlayışınıza sığınarak gerekli değiikliği yapıyorum.
Bu arada, siz maddeyi açana kadar bu resim hiçbir ansiklopedi maddesinde kullanılmayacak. Dolayısıyla resmi {{Kullanılmıyor}} ile işaretlemek durumundayız. Bu şekilde etiketlenen resimlerin 7 gün içinde bir maddede kullanılması gerekiyor yoksa siliniyorlar. Ama sanırım o zamana kadar maddeyi bitirmiş olursunuz, resmi kendi maddesi içinde kullanırsınız ve sonrasında resimden bu etiketi kaldırırsınız. İyivikiler... homonihilis // ileti 19:52, 11 Temmuz 2008 (UTC)

Adil kullanım resmi[kaynağı değiştir]

  • Merhabalar. Çalışma sayfanızda yine bir adil kullanım resmi var, hatırlatmak istedim. Daha önce bilgilendirildiğiniz için gerekeni yapacağınızı umuyorum. Kolay gelsin.  Burak ileti 16:30, 20 Temmuz 2008 (UTC)
  • Evet arkadaşım farkındayım ama, bu resmi yüklediğimde "kullanılmayan adil kullanım resmi" şablonunu da koydum. Yine de çalışma sayfamda bu resmin olmasının sakıncası varsa lütfen belirtiniz. İyi Çalışmalar... Wikipedia-logo kucuk.png MrXenoquatenmsj 17:55, 20 Temmuz 2008 (UTC)
  • Resim kullanımda olduğu için şablonu yalanlıyor. Çalışma sayfanızdaki resmi [[:Resim:Shoot 'Em Up.jpeg]] şeklinde düzeltirseniz doğru etiketlenmiş olacak. İyi çalışmalar.  Burak ileti 18:11, 20 Temmuz 2008 (UTC)
  • Peki arkadaşım düzeltirim. İyi akşamlar :D Wikipedia-logo kucuk.png MrXenoquatenmsj 18:17, 20 Temmuz 2008 (UTC)
  • Anlayışınız için teşekkürler, iyi akşamlar. Face-smile.svg  Burak ileti 18:20, 20 Temmuz 2008 (UTC)