Kullanıcı mesaj:Mavimasal

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Jump to navigation Jump to search
DIN 4844-2 Warnung vor einer Gefahrenstelle D-W000.svg
Öncelikle özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz ! Vikipedi'ye katkıda bulunmak istemeniz çok güzel, fakat ne yazık ki Vikipedi'ye özgür lisanslı (Kamu malı, GÖBL, Creative Commons vs.) olmayan hiçbir kaynaktan içerik aktaramayız; yani (telif hakkı saklı) başka web sitelerinden veya kitaplardan buraya doğrudan içerik taşımanız mümkün değildir. Telif hakları hakkında daha fazla bilgiyi Vikipedi:Telif hakları/SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarında bulabilirsiniz. İçerik aktarabileceğiniz bazı GÖBL kaynaklar için GÖBL kaynaklar sayfasına, bazı kamu malı kaynaklar içinse kamu malı kaynaklar sayfasına göz atabilirsiniz. Tekrar hoşgeldiniz, iyi değişiklikler! --İyivikiler... homonihilis Gnome-envelope.svg ileti 07:59, 22 Nisan 2008 (UTC)


Karbon Ayak İzi'nde Telif İhlali[kaynağı değiştir]

Karbon Ayak İzi maddesi [1] adresinden birerbir kopyalanmıştır. İlgili sitede tüm içeriğin telih hakkı koruması altında olduğu yazılıdır. Madde bu haliyle VP:Telif politikasını ihlal etmektedir ve silinmesi gerekmektedir. Silinmesi için koyulmuş şablonu çıkartmayınız. Maddenin silinmemesi için telifsiz çekilde yeniden yazılması gereklidir.
İyivikiler... homonihilis Gnome-envelope.svg ileti 08:16, 22 Nisan 2008 (UTC)

Nuvola apps important.svg
Lütfen telif hakkı saklı metin eklemeyiniz. Vikipedi'de telif hakkı saklı içerikler kullanılamaz. Unutmayın ki; Vikipedi Amerika Birleşik Devletleri Telif Hakkı Kanunu'na tabidir ve söz konusu kanuna göre; yayımlanmış her türlü çalışma (aksi belirtilmediği sürece), sahibine otomatik olarak telif hakkı kazandırır. Sadece özgür lisanslı (Kamu malı, GÖBL, Creative Commons vs.) kaynaklardan içerik aktarmanız mümkündür. Daha fazla bilgiyi Vikipedi:Telif hakları/SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarında bulabilirsiniz. Unutmayınız ki uyarılara rağmen ısrarla telif hakkı saklı içerik eklemek bir Vikipedi suçudur ve Vikipedi kuralları (madde 8) gereği engellenebilirsiniz. Teşekkürler, iyi değişiklikler! --İyivikiler... homonihilis Gnome-envelope.svg ileti 08:34, 22 Nisan 2008 (UTC)