Kullanıcı mesaj:ARDA RECEP ÖNER

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
                         == Aktris Emma Watson ==
  

  Emma Watson Güzel bir oyuncu mu sizce? ARDA RECEP ÖNER (mesaj) 10.12, 3 Şubat 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  Van gölü[kaynağı değiştir]

  Uyarı simgesi Vikipedi'de işleyişi aksatıcı değişiklikler yapmaya lütfen son verin. Vandalizme devam ederseniz, değişiklik yapmanız engellenebilir. HaythamKenwai (mesaj) 10.02, 4 Nisan 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  Güzel Ve Çirkin[kaynağı değiştir]

  Dialog-stop-hand.svg

  Uyarı: Lütfen Vikipedi'ye müstehcen içerikler eklemeyin. Maddelere veya kullanıcı sayfalarına anlamsızca hakaret, ırksal veya cinsel anlamda aşağılayıcı yorumlar veya tahrik edici resimler eklemeyiniz. Vikipedi'de bu tür hareketler vandalizm olarak nitelendirilir ve bu hareketleri yapan kişiler engellenir

  HaythamKenwai (mesaj) 08.07, 22 Mart 2021 (UTC)

  Engel[kaynağı değiştir]

  Saatli dur ikonu
  Sayfalarda değişiklik yapma yetkisini kötüye kullanmanız nedeniyle değişiklik yapmanız geçici olarak engellenmiştir. Engelin süresi bittiğinde yararlı katkılarda bulunabilirsiniz.
  Engelinizin kaldırılması için geçerli nedenlerinizin olduğunu düşünüyorsanız, lütfen engel itiraz rehberini okuyun ve ardından aşağıdaki metni mesaj sayfanızdaki engelleme bildiriminin altına ekleyin: {{Engel kaldır|gerekçe=buraya gerekçenizi yazın ~~~~}}.  chansey mesaj? 16.54, 22 Mart 2021 (UTC)

  Ocak 2022[kaynağı değiştir]

  Information icon Vikipedi'de deneme yaptığın için teşekkürler. Resmin Lezbiyen adlı sayfaya başarıyla yerleştirilmişti fakat maddeyle alakasız göründüğü veya resim kullanım politikasını ihlal ettiği için silindi veya geri alındı. Lütfen deneme yapmak için deneme tahtasını kullan. Eğer ansiklopediye katkı yapmak için daha fazla bilgi almak istiyorsan karşılama sayfasına bakabilirsin. Teşekkürler. Vincent Vega mesaj? 19.09, 16 Ocak 2022 (UTC)