Kategori tartışma:Türkiye'deki Bulgar göçmenler

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Vikipedi, özgür ansiklopedi

Bulgar değildir göç edenler Türktür! Bu imzasız yazı Ardinolu (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 21:15, 30 Ocak 2014‎ (UTC)

Burada Bulgar uyruktur etnik köken değil. -esc2003 (mesaj) 21:27, 30 Ocak 2014 (UTC)

"Bulgar" uyruk değildir, etnik kökendir.[kaynağı değiştir]

Uyruk devleti gösterir. Bulgaristan uyruğu gibi, yanlış başlığı kesinlikle silmelisiniz. Siz pasaportları hiç incelediniz mi, uyrukta Bulgaristan yazar, Bulgar değil. Uyruğu etnik kökenle karıştırmayınız. Bu yazdığınız Bulgaristan türklerine hakarettir. Başta Uyruk, etnik köken gibi kelimelerin türkçe anlamını öğrenmenizi tavsiye ederim. Bu kategori altında yazdığınız kişiler, biri hariç hepsi türktür. Açıklamanız saçma olmuş. Uyruk Bulgar değildir, Bulgaristan'dır. Türkiye uyruklu denir, türk uyruklu değil. Bu imzasız yazı Lucerne14 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 23:29, 24 Şubat 2014‎ (UTC)

Buna dair tartışma başlatabilirsiniz. Uyruk konusunu ise yanlış biliyorsunuz. Pasaportta ne yazdığıyla Vikipedi ilgilenmez. Benzer şekillerde oluşturulan Kategori:Türk göçmenler, Kategori:Macar göçmenler gibi adlandırmaların tartışılmıyor olması taraflı davranıldığına işarettir. Türkçe Vikipedi'nin millî bir ansiklopedi olmadığını bilmenizde fayda var. Lütfen aynı değişikliği tekrar etmektense konuyu tartışılması üzere topluluğa açınız. Saygılar. --esc2003 (mesaj) 09:28, 25 Şubat 2014 (UTC)

Baslik rezalateti- Türkiye'ye göç eden Bulgarlar[kaynağı değiştir]

Su rezil basligi lutfen silelim. Goc eden sahislar Turk kokenli Bulgaristan Muhacirlaridir.

Bu ayip artik temizlensin. Bunlar Bulgar olsa Bulgar devleti tarafindan zulme ugrayip Turkiye'ye gelmezlerdi.