Here's To Never Growing Up

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
"Here's To Never Growing Up"
Avril Lavigne single
Yayımlanma 9 Nisan 2013
Tarz Pop rock
Süre 3:34
Yazar Avril Lavigne , David Hodges , Chad Kroeger , Jacob Kasher , Martin Johnson
Yapımcı Martin Johnson
Avril Lavigne single kronolojisi
"Wish You Were Here Here"
(2011)
"Here's To Never Growing Up"
(2013)
"Rock N Roll"
(2013)

Here's To Never Growing Up Kanadalı şarkıcı Avril Lavigne'in 5. albümünden çıkan ilk Single'dır . Bu tekli 9 Nisan 2013 tarihinde çıkmıştır . Şarkı Avril Lavigne , David Hodges , Chad Kroeger , Jacob Kasher ve şarkının yapımcısı Martin Johnson tarafından yazılmıştır .

Arka plan[değiştir | kaynağı değiştir]

"Here's To Never Growing Up " Avril Lavigne , David Hodges , Chad Kroeger , Jacob Kasher ve şarkının yapımcısı Martin Johnson tarafından yazılmıştır . Lavigne Twitter'da şarkıyı son albümünden ilk tekli olarak piyasaya süreceğini açıkladı . 20 Mart 2013 tarihinde, Lavigne teklinin çıkış tarihinin 9 Nisan 2013 olacağını açıkladı. Ve şarkının 11 saniyelik kısmı yayınlandı . Lavigne sonra Facebook üzerinden Single kapağını yayınladı . 6 Nisan 2013 günü Epic Records 19 saniyelik bir kısım yayınladı . Single 9 Nisan 2013 tarihinde yayınlandı.

Kritik resepsiyon[değiştir | kaynağı değiştir]

Şarkı sürümü üzerine ağırlıklı olarak olumlu eleştiriler aldı. Lavigne şarkının klibinde giydiği giysilerin kendisinin 2002 yılında çıkan Complicated şarkısında giydiği giysilere benzeyeceğini söyledi.[kaynak belirtilmeli]

Müzik Kanalı[değiştir | kaynağı değiştir]

8 Nisan 2013 tarihinde, Lavigne şarkı için video çekimlerine başladı. Lavigne'in yanında onun eski grup arkadaşlarından Evan Taubenfeld ve Devin Bronson videoda görünür, ve video bir mezuniyet balosunda çekilecektir.

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]