Girls of the Wild's

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Girls of the Wild's
소녀 더 와일즈
Yayın bilgileri
Yayıncı Naver (Naver Webtoon)
Bohai
Biçimi Webtoon
Tür Aksiyon, dövüş
Yayınlanma tarihi 7 Ağustos 2011-Ekim 2016
Sayılar 1 (cilt)
Yaratıcı ekip
Yazar(lar) Hun
Çizer(ler) Zhena[1]

Girls of the Wild's (Korece소녀 더 와일즈 Sonyeo deo Wailjeu; "Wilds'ın Kızları"), Hun tarafından yazılan bir manhwa serisidir. Seri, Ağustos 2011-Ekim 2016 tarihleri arasında Naver'in Webtoon platformunda yayınlandı.[2][3] Seri, eski kızlardan oluşan şampiyon dövüşçüler okuluna tek erkek öğrenci olarak kaydolan ve karma dövüş sanatlarında eğitim alırken atletik okul arkadaşlarının yanı sıra zorbalar ve çetelerle uğraşmakta zorlanan bir lise öğrencisini anlatmaktadır.

Konusu[değiştir | kaynağı değiştir]

Anaokulu yaşındaki iki kardeşine bakmakta zorlanan bir genç olan Song Jae Gu, dövüş sanatlarında şampiyon olarak tanınan kız öğrencilerinin toplumda bakireler gibi davranmasını sağlamak amacıyla özel bir kız lisesi olan Wild's High'a kaydolur. Buradaki tek erkek öğrenci olan Jae Gu, kendisiyle arkadaş olduğu için ekstra kredi alan kızların aşırı ilgisinden rahatsızdır. İşleri daha da kötüleştirmek için, Wild's League turnuva şampiyonu Kraliçe olarak tanınan Yoon In Gyi ile karşılaşır. In Gyi, boks kulübü kaptanı Lee Moon Young ile sevimli ve minyon bir taekwondo kulübü kaptanı olan Choi Dal Dal ile arkadaştır. Jae Gu, In Gyi'nin aşağılayıcı görevlerinden herhangi birini takip etmeyi reddetmesine rağmen, davranışları için özür diler ve zamanla In Gyi kendisi için romantik duygular geliştirmeye başlar.

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ "네이버 카페 Every Day [제나 & 요한] 공식 팬카페" (Korece). Cafe.naver.com. 25 Nisan 2007. 5 Ekim 2008 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 24 Aralık 2020. 
  2. ^ "Girls of the Wild's (Volume)". Comic Vine. 1 Ağustos 2011. 10 Kasım 2013 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 24 Aralık 2020. 
  3. ^ "Girls of the Wild's". webtoons.com. 12 Mart 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 24 Aralık 2020. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]