Dosya:Aao ist maraton 2011 team leyla.jpg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Tam çözünürlük((2.896 × 1.944 piksel, dosya boyutu: 1,14 MB, MIME tipi: image/jpeg))

Başarısız SRA Bu resim, eski bir seçkin resim adayıdır. Adaylık sayfasını inceleyerek başvurunun neden başarısız olduğunu görebilirsiniz. Eski adayların tamamı için arşive bakabilirsiniz.

Açıklama

Tanım
Türkçe: Tekerlekli sandalyeli ve ayakta Adım Adım gönüllüleri, farkındalık yaratmak ve toplumun dikkatini engellilerin sorunlarına çekmek için İstanbul Avrasya Maratonu'nda koşarken. Ekim 2010
English: Adım Adım volunteers on wheelchair and foot running Istanbul Eurasian Marathon in order to draw public attention to the problems of the disabled and raise awareness. October 2010.
Tarih
Kaynak Directly from the photographer.
Üreten Güngör Caygöz
İzin
(Bu dosyanın tekrar kullanımı)
OTRS Wikimedia

Bu eser ücretsizdir ve herhangi bir amaç için herkes tarafından kullanılabilir. Eğer bu içeriği kullanmak isterseniz, bu sayfada görülen lisans şartlarını takip ederek kullandığınız sürece izin istemenize gerek yoktur.

Wikimedia telif hakkı sahibinin bu sayfada belirtilen şartlar altında yayınlanmasını onayladığını teyit eden bir e-posta aldı. Bu yazışmalar bir OTRS üyesi tarafından gözden geçirilerek izin arşivinde saklanmaktadır. Yazışma güvenilir gönüllülerce kullanılabilir bilet #2011042510010664.

Arşivlenen yazışmalar hakkında sorularınız varsa, lütfen OTRS haber panosunu kullanarak bildiriniz.


Bilet bağlantısı: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2011042510010664

Kamera pozisyonu41° 00′ 24,54″ N, 28° 58′ 36,02″ O Kartographer map based on OpenStreetMap.Bu ve diğer görüntülerin konumlarını şurada belirle: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Lisanslama

w:tr:Creative Commons

atıf benzer paylaşım

Bu dosya, Creative Commons Atıf-Benzer Paylaşım 3.0 Uluslararası lisansı ile lisanslanmıştır
Şu seçeneklerde özgürsünüz:
  • paylaşım – eser paylaşımı, dağıtımı ve iletimi
  • içeriği değiştirip uyarlama – eser adaptasyonu
Aşağıdaki koşullar geçerli olacaktır:
  • atıf – Esere yazar veya lisans sahibi tarafından belirtilen (ancak sizi ya da eseri kullanımınızı desteklediklerini ileri sürmeyecek bir) şekilde atıfta bulunmalısınız.
  • benzer paylaşım – Bu eseri değiştirmeniz, dönüştürmeniz ya da bu eseri temel alan başka bir eser oluşturmanız halinde, ortaya çıkan eser için sadece bu veya buna benzer bir lisansı kullanma imkanınız bulunmaktadır.

GNU head Bu dosyanın,

kopyalanması, dağıtılması ve/veya değiştirilmesine izin verilmiştir. Lisansın bir kopyası, GNU Özgür Belgeleme Lisansı başlıklı bölümde yer almaktadır.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
güncel13.32, 25 Nisan 201113.32, 25 Nisan 2011 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli2.896 × 1.944 (1,14 MB)Filanca{{Information |Description ={{tr|1=Tekerlekli sandalyeli ve ayakta Adım Adım gönüllüleri, farkındalık yaratmak ve toplumun dikkatini engellilerin sorunlarına çekmek için İstanbul Avrasya Maratonu'nda koşarken. Ekim 2010}} {{en|1=Adım Adım

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır:

Üstveri