Ara Ara (şarkı)

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Ara Ara
Bravo albümünden
Gülçin Ergül single
Yayımlanma 2011
Tarz Pop
Süre 3:11
Şirket Seyhan Müzik
Gülçin Ergül single kronolojisi
"Hep Bana"
((2008))
"Ara Ara"

Ara Ara, Gülçin Ergül'ün Bravo adlı albümünde yer alan bir şarkıdır.

Video[değiştir | kaynağı değiştir]

"Bravo"nun ilk video klibi "Ara Ara" isimli hareketli şarkıya çekildi. Kylie Minuoge ve Mariah Carey gibi starlarla çalışan dünyaca ünlü dansçı ve koreograf David Hernandez, Gülçin’in "Ara Ara" video klibi için Türkiye'ye geldi.

Gülçin ve dansçıları için nefes kesen koreografiler hazırlayan Hernandez, klip çekimindeki dans performanslarıyla da büyük bir titizlikle ilgilendi. Grafik animasyonların kullanıldığı, kurgusu 45 günde tamamlanan ve görsel zenginliği ile iddialı olan video klip, başarılı yönetmen Süleyman Yüksel tarafından çekildi.

Medya sponsorluğunu Kral Tv'nin üstlendiği çalışmanın ilk video klibi 'Ara Ara', bugün saat 16.00'da ilk kez Kral TV 'de yayınlandı. Gülçin klip'de konuşmak istemediği bir erkek arkadaşını anlatır.Başta Erkek arkadaşı Gülçin'i arar ve Gülçin cevap vermez.Işıklı bir odada telefon kablosu asılı bir yerdedir.Üstünde bez parçaları ile sarılı dar bir kıyafet vardır.Beyaz duvarlı bir yerde yakın çekim yapılmıştır , Gülçin siyah bir elbise kırmızı ruj ve saçını geriden yapmıştır.Arkasında manzara olan satranç masası gibi bir yerde dansçılarda dans eder.Büyük bir kırmızı telefon etrafında dolaşır.Yolda yürüyerek şarkı söyler ve sonra dansçılarla dans eder , ve klip telefon kablosu ile asılı yerde biter.

Video Klip[değiştir | kaynağı değiştir]

Gülçin - Ara Ara

Söz[değiştir | kaynağı değiştir]

Şarkının Söz ve Müziği , Gülçin Ergül ve Deniz Erten 'e aittir.