İnfaz: Sınır Devriyesi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
İnfaz: Sınır Devriyesi
The Shepherd: Border Patrol
DVD kapağı
Yönetmen Isaac Florentine
Yapımcı Moshe Diamont
Gilbert Dumontet
Yazar Cade Courtley
Joe Gayton
Oyuncular Jean-Claude Van Damme
Natalie J. Robb
Stephen Lord
Stacie errico
Gary McDonald
Cheryl Wilfred Gahis
Bianca van Varenberg
Müzik Mark Sayfritz
Görüntü yönetmeni Douglas Milsome
Kurgu Irit Raz
Stüdyo Stage 6 Films
Dağıtıcı Sony Pictures Home Entertainment
Çıkış tarih(ler)i 4 Mart 2008 (2008-03-04)
Süre 95 dakika
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Dil İngilizce
Bütçe $13 milyon

İnfaz: Sınır Devriyesi (İngilizce özgün adıyla: The Shepherd: Border Patrol) (The Shepherd olarak da bilinir) Isaac Florentine tarafından yönetilen ve Jean-Claude Van Damme, Stephen Lord, Cheryl Wilfred Gahis, Gary McDonald, Scott Adkins ve Van Damme'nin gerçek hayattaki kızı Bianca van Varenberg'in de oynadığı 2008 Amerikan aksiyon filmidir. Film, 4 Mart 2008'de Amerika Birleşik Devletleri'nde doğrudan DVD'ye çıktı.

Konusu[değiştir | kaynağı değiştir]

Eski bir New Orleans polisi olan Jack Robideaux (Jean-Claude Van Damme), sınır devriyesi ile iş yapmak ve Yüzbaşı Ramona García (Natalie J. Robb) ile çalışmak için evcil tavşanıyla birlikte Columbus, New Mexico'ya gelir. Şu anda sınır devriyesi son derece tehlikeli bir uyuşturucu kaçakçılığı operasyonuna karşı karşıyadır ve Meksika ABD sınırının gözenekli savunmaları yoluyla eroin paketleri Göçmenlerin üzerine bağlanan C4 yelekleriyle rastgele donatılmıştır, bu yüzden müdahale eden herhangi bir sınır devriyesi ajanı ölüm tehlikesiyle karşılaşabilmektedir. Görünüşe göre kaçakçılar, büyük uyuşturucu krallarını öldürerek bölgedeki tüm kaçakçılık operasyonlarını devralan Benjamin Meyers (Stephen Lord) ve sağ kolu Karp (Scott Adkins) liderliğindeki bir haydut özel kuvvetler birimidir.

Oyuncular[değiştir | kaynağı değiştir]

Yapımı[değiştir | kaynağı değiştir]

İnfaz: Sınır Devriyesi filminin çekimleri Bulgaristan ve New Mexico'da gerçekleşti ve 47 günde çekildi (6 Şubat ve 25 Mart 2007).

Medya[değiştir | kaynağı değiştir]

DVD, 4 Mart 2008'de Amerika Birleşik Devletleri'nde Bölge 1'de ve 7 Temmuz 2008'de İngiltere'de Bölge 2'de piyasaya sürüldü, Sony Pictures Home Entertainment tarafından dağıtıldı.

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]