İçeriğe atla

"Arashi no Shukudai-kun" sayfasının sürümleri arasındaki fark

k
imla, değiştirildi: orjinal → orijinal AWB ile
(kaynakça eklendi)
k (imla, değiştirildi: orjinal → orijinal AWB ile)
'''Arashi no Shukudai-kun''' (Arashi'nin Ev Ödevi), 2 Ekim 2006'dan 22 Mart 2010'a kadar NTV'de (Nihon TV) yayınlanmıştır. [[Arashi]]'nin sunduğu, pazartesi geceleri 23:58-24:29 (JST) arasında yayınlanan bir [[Talk-show]] programıdır. Kısaca "Shukudai-kun" (Ev Ödevi) de denir. 19 Mayıs 2008'den itibaren yüksek çözünürlükle yayınlanmaya başlanmıştır.
"C no Arashi", "D no Arashi" ve "G no Arashi"yi takip ederek serinin dördüncü ve son programı olmuştur.
 
22 Mart 2010'da yayınlanan son bölüm, Arashi'nin NTV'de Mayonaka no Arashi(Arashi ile Geceyarısı) ile başlayıp 8 yıldır sürdürdüğü gece programlarının da sonu olmuştur. Üç buçuk yıldır devam eden program, gece yayınlanan programlar arasında devam eden en uzun program olmuştur.
 
En çok davet edilen konuk, özel bölümler de sayılırsa 6 kere davet edilen [[Manzai]] grubu [[Tutorial(Manzai Grubu)]] olmuştur. Ayrıca programın son davetlisi de Tutorial olmuştur.
 
Genelde davet edilen konuklar kadın olmakla birlikte, ilk davet edilen erkekler Kiyokiba Shunsuke ile İnohara Yoshihiko ([[V6]]) olmuştur. İnohara, Arashi'nin de bağlı olduğu şirkete, [[Johnny&Associates]], bağlı bir sanatçıdır ve Arashi'den önce çıkış yapmıştır. İnohara programın ilk Johnny's sanatçısı olan konuğu olmuştur.
*Lezzetli (verilen ürün) yemeklerini bulma
*:Konuğun sevdiği bir ürünle yapılan lezzetli yemekleri bulup websitesine gönderme. Bu yemekler arasında 2-3 tanesi seçilip programa getirilmiştir.
*:Bazen Aiba, bu üründen yapılan orjinalorijinal tarifler yapmıştır. Bazen de Sakurai kendi tariflerini paylaşmıştır.
 
===Programdan İzleyicilere Ödev===
 
==Linkler==
 
* [http://www.ntv.co.jp/arashi/ Programın Resmi Sayfası]
 
26.660

değişiklik