Yardım tartışma:İçindekiler

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Bu sayfanın adının "Yardım" değil de "Yardım:İçindekiler" olmasının bir nedeni var mı ? Ayrıca, İngilizce Wikipedia'nın "Help" sayfasından buraya bağlantı hatalı. - İnfoCan 14:53, 4 Nisan 2006 (UTC)


  • Çünkü Yardım sadece bir sayfa değildir. İçinde sayfalar barındıran bir bütün olarak düşünebilirsiniz veya bir proje; yardım ile ilgili tüm konular farklı farklı sayfalar halinde Yardımın içinde bulunurlar, bu nedenle Yardımın ilk sayfası yani giriş/ana sayfası pek tabii ki içindekiler ihtiva eder. Kısacası Yardımın genel olarak içinde barındırdığı sayfalara kullanıcıyı yönlendiren bir girişten ibarettir. Teşekkürler, iyi çalışmalar... - Noumenon 15:03, 4 Nisan 2006 (UTC)

Başlıklar daha kullanışlı ve arama fonksiyonu ile ulaşılır hale getirilebilir. Bu konuda bazı fikirlerim var. İlgilenenler sayfama uğrayarak görüşlerini yazabilir. Fikrimin özeti şu; bir kullanıcı arama fonksiyonunu kullanarak yardım yazıyorsa %90 olasılıkla yardıma ihtiyacı vardır ve arama sonuçları en azından ilgili bir yere ulaştırmalıdır.--Kutu su 07:02, 7 Ağustos 2006 (UTC)