The Making of New American Gospel

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
The Making of New American Gospel
TheMakingofNewAmericanGospel.jpg
Kitabın ön kapağı
Yazarı Chris Adler
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Özgün dili İngilizce
Yayınevi Adler Publishing, LLC
Anadilinde
basım tarihi
21 Şubat 2011
Yayın ortamı Baskı
Sayfa sayısı 107
ISBN ISBN 978-0-557-68975-0

The Making of New American Gospel, Lamb of God'ın bateristi Chris Adler'ın kitabı. Kitap, Lamb of God'ın ilk albümü New American Gospel'ın kayıt sürecini ve oluşumunu ele alır.[1][2] Kitap, aynı zamanda öğrenci ve öğretmenler için bir kaynaktır, Chris Adler'ın davul tablarını içerir. Tablar, her seviyeden baterist için tasarlanmış ve yazım metodu bu tasarlama için müzisyen olmayan veya yeni öğrenenler için değiştirilmiştir.[2]

Kitapta "Black Label," "A Warning," "In The Absence Of The Sacred," "Letter To The Unborn," "The Subtle Arts Of Murder And Persuasion" ve "The Black Dahlia" şarkılarının sözleri ve konseptleriyle birlikte bu şarkıların yazım aşamaları da yer almaktadır.[3]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ "LAMB OF GOD Drummer Announces Clinic Tour, Publishes Book" (İngilizce). Blabbermouth.net. 1 Şubat 2011. Erişim tarihi: 9 Mart 2012. 
  2. ^ a b "Lamb of God: New American Gospel" (İngilizce). Lulu Market. 16 Şubat 2012 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 9 Mart 2012. 
  3. ^ "Lamb of God - "The making of Lamb of God New American Gospel - Drum Tablature, Short Stories and Reflections" (Book)" (İngilizce). Metal Underground. 7 Ağustos 2011. 4 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 9 Mart 2012. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]