The Jimmy Timmy Power Hour

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara

The Jimmy Timmy Power Hour Jimmy Neutron'un Maceraları-Dahi Çocuk (The Adventures of Jimmy Neutron-Boy Genius) ve Fairly Odd Parents arasında geçen bir Nickelodeon Televizyon Filmidir. (7 Mayıs 2004)


Özet[değiştir | kaynağı değiştir]

Timmy fen ödevini bitirmemiştir ve Dimmsdale'deki en muhteşem labavatuar'da olmayı diler. Kendisini A.J'in labavatuarında bulur. Tekrar odasına döner. Bu sefer de evrenin en muhteşem labavatuarına sahip olmayı diler. Ve Timmy 3-B olarak Retroville'e Jimmy'nin labavatuarına gelir. Jimmy elektronik köpeğini ayarlaren Timmy Jimmy'nin eşyalarını karıştırmaya başlar. Jimmy yanlışlıkla Cosmo ve Wanda'nın Timmy'e verdiği aleti kullanır ve kendisini Dimmsdale'de bulur. Bundan sonra Dimmsdale'e gelen herkes 2-B olur.


Devam[değiştir | kaynağı değiştir]

The Jimmy Timmy Power Hour 2:İnekler Çarpışınca (16 Ocak 2006)-İkisininde (Jimmy-Timmy) 13.Cuma Dansı vardır ve ikisi de Cindy Wortex'i davet etmek ister.

The Jimmy Timmy Power Hour 3:Aptalatör (21 Haziran 2006)-Jimmy ve Timmy en iyi arkadaş olmuştur. Düşmanlarla savaşmak isterler, ama sıkılırlar. Kendi düşmanlarını yaratmaya karar verirler.