The Jimmy Timmy Power Hour

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
The Jimmy Timmy Power Hour
The Jimmy Timmy Power Hour
Yönetmen Butch Hartman
Yapımcı Ray DeLaurentis
Randy Saba
George Goodchild
Hikâye Fred Seibert
Oyuncular Debi Derryberry
Tara Strong
Rob Paulsen
Carolyn Lawrence
Jeff Garcia
Müzik Ron Jones
Görüntü yönetmeni Guy Moon
Kurgu Mishelle Fordham
Stüdyo O Entertainment
DNA Productions
Frederator Studios
Dağıtıcı Nickelodeon
Çıkış tarih(ler)i 7 Mayıs 2004 (2004-05-07)
Süre 68 dk.
Ülke Birleşik Devletler
Dil İngilizce

The Jimmy Timmy Power Hour, Jimmy Neutron'un Maceraları-Dahi Çocuk (The Adventures of Jimmy Neutron-Boy Genius) ve The Fairly OddParents arasında geçen bir Nickelodeon Televizyon Filmidir. (7 Mayıs 2004)

Özet[değiştir | kaynağı değiştir]

Timmy fen ödevini bitirmemiştir ve Dimmsdale'deki en muhteşem labavatuar'da olmayı diler. Kendisini A.J'in labavatuarında bulur. Tekrar odasına döner. Bu sefer de evrenin en muhteşem labavatuarına sahip olmayı diler. Ve Timmy 3-B olarak Retroville'e Jimmy'nin labavatuarına gelir. Jimmy elektronik köpeğini ayarlaren Timmy Jimmy'nin eşyalarını karıştırmaya başlar. Jimmy yanlışlıkla Cosmo ve Wanda'nın Timmy'e verdiği aleti kullanır ve kendisini Dimmsdale'de bulur. Bundan sonra Dimmsdale'e gelen herkes 2-B olur.

Devam[değiştir | kaynağı değiştir]

The Jimmy Timmy Power Hour 2: İnekler Çarpışınca (16 Ocak 2006) - İkisininde (Jimmy-Timmy) 13.Cuma Dansı vardır ve ikisi de Cindy Wortex'i davet etmek ister.

The Jimmy Timmy Power Hour 3: Aptalatör (21 Haziran 2006) - Jimmy ve Timmy en iyi arkadaş olmuştur. Düşmanlarla savaşmak isterler, ama sıkılırlar. Kendi düşmanlarını yaratmaya karar verirler.