Tartışma:World of Warcraft

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Video oyunları (B-sınıf, Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Video oyunları maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Video oyunları kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Oyunun tanıtım yazısın da WARCRAFT'ın dördüncü oyunu olduğu yazılmış fakat bu oyun, oyuncu kitlesine ve bana göre bir devam değil ayrı bir oyundur.Yani Warcraft 1,2,3 ve World of Warcraft'tır. Ayrıca raidler de moltten core için 40 kişilik yazılmış fakat son duzenlemelerle 20 kişi ile sınırlandırıldı bizzat denedim. Bu imzasız yazı Rexxar (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Paladinler için şovalye tabiri kullanılmış fakar rpg ye göre Işığın Savaşçısıdır. Bu imzasız yazı Rexxar (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

molten core zaten 40 kişilikti 60 ken 70 olduğunda oranın bir önemi kalmamıştır. Bu yüzden 40 kişi yazmaktadır. Bu imzasız yazı 88.242.172.196 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.


Ansiklopedik İçeriğe Sahip Değil[kaynağı değiştir]

İçeriğin ansiklopedik olmadığını düşünüyorum. Niye bir ansiklopedide tutup da bir oyunun her zindanını tek tek yazsınlar ki? Bu kısmı ve ek paketleri sileceğim. Ek paketler için ayrı başlık açılmalı. İngilizce versiyonları çevrilip aktarılırsa daha iyi olacaktır.

Az önce sayfayı tekrar gözden geçirdim. YASADIŞI olan kişisel sunuculardan bahsedilmekte. Lütfen, sayfayı hazırlarken dikkatli olun.--Sims 2 Ustası 18:10, 1 Aralık 2008 (UTC)

İçerikte Northernd olarak yazılan ad, aslında Northrend'dir.ÛÛÛÛ Buradan yetkililere sesleniyorum. Değiştirdim ama vandallıkla suçluyorsunuz sonra.