Tartışma:Uluslararası telefon kodları listesi

Vikipedi, sizin yazdığınız ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

bilgi hatası olduğu gibi sıralama ciddiyetsizliği de var[kaynağı değiştir]

madem ki bu sıralama harf sırası ile Amerika nın en başta ne işi var, yok eğer harf sırası değil önem sırası ise hangi zihniyet Türkçe bir dökümanda Amerika'yı başa Türkiye'yi o kadar aşağıya koyar. O zihniyeti bir bulsam.

hata var[kaynağı değiştir]

41 mesela swaziland olarak yazılmış switzerland yani isviçre olması gerekirken dikkat benim gibi sizde şoka girmeyin sonra :) swaziland dan beni kim arar diye ....

ya bana youtube de posta kodu soruyor.ben 90 yapıyorum kabul etmiyor Türkiye için yardım edebilir misiniz?

== Türkiye'nin uluslararası telefon kodu 90. Youtube'un istediği ise posta kodu. Birbirinden tamamen farklı şeyler sonuçta. Maddede bazı problemler olduğu açık. Bu yüzden maddeyi İngilizce Vikipedideki biçimde yapmayı düşünüyorum. Yardım etmek isteyenler ileti atabilir. askinaltun 18:32, 26 Kasım 2009 (UTC)

Güney Sudan[kaynağı değiştir]

211 kodlu Güney Sudan için SS yazıp bırakmışsįnız o ülke yedi aydır bağımsız herhalde artık sayfanın güncelleme zamanı gelmiştir .--Turkoglu Mustafa 003 (mesaj) 14:45, 26 Şubat 2017 (UTC)

Kosova[kaynağı değiştir]

En geç 01\01\2017 tarihi itibariyle Kosova 383 nolu telefon kodunu kullanmaya başlamıştır,haber trt gibi kanallarda görülmüştür.--Turkoglu Mustafa 003 (mesaj) 14.33, 25 Şubat 2018 (UTC)