Tartışma:Sergey Yesenin

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Edebiyat (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Edebiyat maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Edebiyat kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Rusya (Başlangıç-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Rusya maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Rusya kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Maddenin önceki halinde Yesenin'in eserleri İngilizceleriyle yer alıyordu. Ekleyen arkadaşın affına sığınarak bu biçimini değiştirdim. Zira rus bir şairin rusça yazılmış eserlerinin ingilizcelerinin bulunması maddede bana yanlış geldi. Dahası şiirlerin kimisinde tarih hatası vardı (Sonbahar - Осень şiiri 1910 tarihlidir. Maddenin önceki halinde Autumn adıyla ve 1914 tarihiyle geçiyordu.) Son olarak allta verilen "Hoşçakal dostum..." şeklindeki şiir çevirisinin de kaynağını gösterirse ekleyen arkadaş daha iyi olur. --Mustafa11 23:39, 24 Ocak 2007 (UTC)


Cinayet alt başlığının gözden geçirilmesi gerekiyor, biçimsel ve Türkçe olarak yanlış ayrıca bu iddiaları yanıtlayacak referanslar yok.--Tekrei 13:07, 2 Şubat 2009 (UTC) Bir cevap gelmediğine göre ben ilgili yeri kaldırıyorum. Kaynakla birlikte tekrar eklenebilir.--Tekrei 13:26, 6 Şubat 2009 (UTC)