İçeriğe atla

Tartışma:Fenerbahçe (basketbol takımı)

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Konu ekle
Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikiproje Basketbol (B-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Basketbol maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Basketbol kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje İstanbul (B-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki İstanbul maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje İstanbul kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Bu madde, Fenerbahçe Ülkerspor maddesine yönlendirilirken içeriği de yönlendirilen maddeye ilave edilmiştir. --Dreamer 19:22, 16 Kasım 2006 (UTC)

Bayan basketbol takımı

[kaynağı değiştir]

Bayan basketbol takımının adı sadece Fenerbahçe. Fenerbahçe Ülker ismi sadece Erkek takımı için geçerli. -- canio

Madde üzerinde değişiklik yapanların dikkat etmesi gereken önemli bilgi

[kaynağı değiştir]

Basketbol oyuncusu İlkan Karaman ile ilgili takım değişikliği yapılmadan, lütfen açıklamayı okuyunuz. Oyuncu ile ilgili önce Fenerbahçe SK Resmi Sitesi açıklama yapmıştır, ardından da Galatasaray SK Resmi Sitesi karşı açıklama yapmıştır. Madde de her iki açıklamanın da linkleri mevcuttur. Bu 2 açıklama da resmidir ve dikkate alınmalıdır. Oyuncu ile ilgili son açıklamayı Türkiye Basketbol Federasyonu yapacak ve son karar www.tbf.org.tr sitesinden duyurulacaktır. Bu açıklama yayınlanana dek, Galatasaray SK Resmi sitesinde yer alan 12.08.2010 tarihinde yapılan resmi açıklamada Galatasaray SK' nın oyuncu ile 5 senelik mukavele imzaladığı vurgusu esas olmalıdır. Bu nedenle TBF sitesinden resmi açıklama gelmeden, oyuncuyu Fenerbahçe SK kadrosuna yazmayınız, yazanlara onay vermeyiniz. Katkılarınız ve anlayışınız için teşekkürler.LardoBalsamico (mesaj) 08:22, 22 Ağustos 2012 (UTC)

Maddede ciddi bir kaynak sorunu var.Sait71yaz 15:04, 19 Haziran 2014 (UTC)