Tartışma:Anuşe Ansari

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikiproje Bilim (Taslak-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Bilim maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Bilim kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Biyografi (Taslak-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Biyografi maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Biyografi kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Değişiklik savaşına lütfen girmeyin[kaynağı değiştir]

@Delbatros ve @Tehonk lütfen değişiklik savaşına girmeyin. Eğer ortada bir fikir ayrılığı varsa tartışma sayfasında tartışın. Robingunes; 07.18, 3 Mayıs 2021 (UTC)

Fikir ayrılığı ya da içerik anlaşmazlığı diye bir şey yok zira eklenen şablonların ikisi de geçersiz. Sayfada herhangi bir biçem sorunu görünmediği gibi bir adet kaynak linki de mevcut, dolayısıyla "hiçbir kaynak içermemektedir" şablonu da geçersiz. Kaldı ki maddenin taslak olması gibi bir durum da var. Yani aşağıda zaten gerekli şablonlar ve açıklamaları mevcut. Bu mantıkla tüm taslak maddelere gereksiz gereksiz şablonlar doldurulabilir. Yani ortada tartışılacak bir şey de yok. Yapılan anlamsız. Tehonk (mesaj) 07.23, 3 Mayıs 2021 (UTC)
Maddede biçem sorunu yok ancak dış bağlantı ile kaynak aynı şey değildir. Bu sebepten "kaynaksız" şablonun kalmasını rica ediyorum. Robingunes; 07.27, 3 Mayıs 2021 (UTC)

@Robingunes Sayfaya koruma talep ettim aksi durumda 2. Kez(48 saat değişiklik engeli) engellenme durumu ile karşılaşabilir. Madde vikipedi kriterlerini karşılamıyor bile 2 şablonun kaldırılmaması gerekir gerekçede belirttim güvenilir bilgi + kaynaklar ve kişi bilgi kutusu ile geliştirilip taslaklıktan çıkartıldıktan sonra maddedeki 2 şablon kaldırılabilir. Delbatrosmesaj 07.31, 3 Mayıs 2021 UTC