Playful Kiss

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Mischievous Kiss sayfasından yönlendirildi)
Şuraya atla: kullan, ara

Baş rollerinde Kim Hyun Joong ve Jung So Min'in bulunduğu Güney Kore dizisi izleyicileri farkı duygulara bürümüştür kimi zaman hüzünlendirmiş kimi zaman kahkaha attırmış kimi zamanda kızdırmıştır.

Dizinin konusu Lise yıllarında Beak Seung Jo'ya aşık olan Ha Ni nin hiç vazgeçmeden Beak Seung Jo yu elde etmesidir tabi olaylar yazıldığı kadar kolay değildir Ha Ni nasıl Beak Seung Jo ya aşıksa Boong Joon Gu (Lee Tae Sung)'da Ha Ni ye aşıktır.Ha Ni için aşçı olmuştur.Ama Ha Nİ onu 4 yıl sonra reddetmiştir.

Dizi Ha Ni'nin babası ile yaşadığı evin 2.2 şiddetindeki depremle yıkılmasıyla başlamıştır.Babasının çok yakın eski arkadaşı onları haberlerde görünce evlerine davet etmiştir.Durumları olmadığı için kabul etmek zorunda kalmışlardır.Ha Ni arabadan bavulunu alıp arkasını döndüğünde Beak Seung Jo'yu karşısında görür.Çok şaşırır. Meğer Beak Seung Jo babasının arkadaşının oğluymuş.İlk bölüm böyle son bulur. Birkaç ay o evde otururlar Beak Seung Jo'nun annesi Ha Ni'yi çok sevmiştir ve sürekli Beak Seung Jo ile evlenmesini istemiştir ama Beak Seung Jo hiçbir zaman Ha Ni'yi sevmemiştir en azından sevmemiş gibi yapmıştır.Ve sevmemiş gibi yaparken çok kaba davranmıştır Ha Nİ'yi çok kırmıştır Ha Ni sürekli Beak Seung Jo dan vazgeçmeyi denemiştir ama o kaba davranışlar insanlar içinde onu rezil etmesi ve bir sürü olay Ha Ni yi aşkından vazgeçirememiştir.Tabiki dizi her dizide olduğu gibi mutlu sonla bitmiştir Ha Ni ile Beak Seung Jo evlenmiştir.Dizinin çoğu yerinde sizi güldürecek olan Boong Joon Gu ise aşkından vaz geçip başka birine aşık olmayı denemiş ve bunu başarmıştır.


Dizinin Tayvan versiyonu "It Started With a Kiss", Kore versiyonunun devamı "They Kiss Again" adıyla çekilmiştir.