Kullanıcı mesaj:Can Azizali

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Eski mesajlara arşiv sayfasından ulaşabilirsiniz.

Çukur "Oyuncu kadrosu ve karakterler" hk[kaynağı değiştir]

Merhabalar sayın @Sakhalinio, Çukur sayfasında daha önce Oyuncu Kadrosu ve Karakterler tablosunda kaynakçalar eklemiştim lakin biraz karışık olduğundan tıpkı Arka Sokaklar (dizi) gibi sadece Ana Karakterlerin Hakkında bolumlerinde kısa bir açıklama yapıp digerlerini de Çukur karakterleri listesi diye ayrı bir madde açsam ve kaynakçaları düzenlesem sizce daha iyi olur mu? Ona göre çalışma yapacağım size de sorayim dedim. Maddeyi daha düzenli hale getiririm böylece. Kaynakçaları da düzeltirim sıfırdan. Zaten ben yapmıştım ilk başta, ne dersiniz? --Can benim? 11.28, 16 Ağustos 2019 (UTC)

Merhaba sayın Can Azizali, çok ilgilendiğim sayfalar değil ancak hem Kurtlar Vadisi, hemde sizin dediğiniz gibi Arka Sokaklar sayfalarında işleyiş böyle iken görünüm açısından iyi olabileceğini düşünüyorum. Selamlar Sakhalinio (mesaj - e-posta) 18.55, 16 Ağustos 2019 (UTC)

Öksüz madde[kaynağı değiştir]

Merhabalar Can Azizali. II. Dünya Savaşı'nda Sovyet kadınları maddesine yerleştirilen öksüz şablonu, sizin bahsettiğiniz uyarı değil, başka maddelerden bu maddeye bağlantı verilmediğini tanımlayan bir uyarı. Burada görülüyor, proje dışında herhangi bir maddeden bu maddeye bağlantı verilmemiş. Uyarı içeriğinde zaten bu anlatılıyor. Vikipedi:Öksüz sayfasında yazdığı üzere, "öksüz bir madde" başka bir maddeden o maddeye bağlantıların olmadığını tanımlar. Sizi bahsettiğiniz şablon Şablon:Viki-bağlantısız uyarısı. İlgili maddelere tekrar öksüz şablonu eklerseniz sevinirim. --Ahmet Turhan (mesaj) 14.35, 24 Ağustos 2019 (UTC)

Merhabalar, gözümden kaçmış hemen eski haline getirdim. Kolay gelsin.--Can benim? 20.53, 24 Ağustos 2019 (UTC)
Katkılarınızda pek çok öksüz şablon uyarısını kaldırdığınız görülüyor, onları da düzeltebilir misiniz? --Ahmet Turhan (mesaj) 21.06, 24 Ağustos 2019 (UTC)
Kontrol ettim bende problem gözükmüyor. Eğer sizin gözünüze çarpan varsa siz ekleyebilirsiniz. Ben o çalışmalarımı tamamladım haftalık projede. Iyi vikiler.--Can benim? 21.11, 24 Ağustos 2019 (UTC)
Amerikan Kedisi, İstanbul Conquerors gibi pek çok öksüz maddede sizin tarafınızdan öksüz şablonu kaldırılmış ondan bahsediyorum, katkı geçmişinizden görülüyor oradan bakarak düzeltirsiniz diye link yollamıştım. --Ahmet Turhan (mesaj) 21.19, 24 Ağustos 2019 (UTC)

Haa tamam :) kusura bakmayın ben çalışıyorum şu anda aynı anda yanlış anlamışım yazılanları. Kontrolünü sağlıyorum hemen. Cok sagolun tekrar uyarılarınız için :) --Can benim? 21.24, 24 Ağustos 2019 (UTC)