Kullanıcı mesaj:Nystaléos

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Kullanıcı mesaj:Can Azizali sayfasından yönlendirildi)
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Eski mesajlara arşiv sayfasından ulaşabilirsiniz.

Reminder: Community Insights Survey[kaynağı değiştir]

RMaung (WMF) 15.28, 4 Ekim 2019 (UTC)

Bir devriyenin yardımı lazım[kaynağı değiştir]

Merhaba, Wikipedia'da biraz yeniyim ve yardıma ihtiyacım var, en çok senin adını görüyorum ve yazayım dedim.

"Honor" maddesini oluşturmuştum ancak içeriği not defterimden yapıştırırken birden fazla kez yapıştırmışım. Şimdi de düzeltmek isteyince otomatik süzgeç bana bunun bir vandalizm denemesi olduğunu söylüyor.

Mümkünse maddeyi siler misin? Elimde düzgün içerik var ve maddeyi tekrar oluşturacağım. Yagizhan49 (mesaj) 17.09, 6 Ekim 2019 (UTC) Merhabalar, Hoş geldiniz. Ben silme adayı gösterebilirim sonra bir hizmetli sayfayi silebilir. Onlar aktif olunca da silerler. Tekrar maddeyi açarsınız.--Nystaléos benim? 17.15, 6 Ekim 2019 (UTC)

Tamam, teşekkürler Yagizhan49 (mesaj) 17.17, 6 Ekim 2019 (UTC)

Kullanıcı kutuları[kaynağı değiştir]

Merhabalar, bir konuda yardımınızı istiyorum.Burada bir tek dizilerle ilgili kutu bulamadım. Baya arattım ama şu şu örnekte olduğu gibi şablon yapabilme şansınız var mı? "Bu kullanıcı dizi alanında katkıda bulunuyor" veyahutta "bu kullanıcı dizi maddeleriyle ilgilenip sürekli dizileri güncel tutuyor" gibi. Güzel bir fotoğrafla yapılsa harika olur. Bir tek bu şablon eksik :) ben anlasam yapacağım da başaramadım bir türlü...yardımcı olursanız çok sevinirim.--Nystaléos benim? 14.12, 7 Ekim 2019 (UTC)

Şablon:Kullanıcı dizi açtım, kullanabilirsiniz. --Khutuckmsj 16.54, 7 Ekim 2019 (UTC)

Söz maddesi[kaynağı değiştir]

Selamlar, aktif hizmetli olarak sizi gördüğümden rahatsız ediyorum. Söz (dizi) maddesini yarı korumaya alabilir misiniz? Vandalizm altında ve ben 3 defa geri aldım, nedensiz içerik, uyduruk isimler ve başrolleri durmadan değiştiriyorlar. İlgilenirseniz cok sevinirim.--Nystaléos benim? 21.04, 9 Ekim 2019 (UTC)

Alabilirim ama önce değişiklikleri yapan diğer kullanıcıyla mesajlaşıp anlaşmazlığı çözmeyi denemenizi rica edeceğim. madde geçmişine bakınca sorun vandalizmden ziyade içerik anlaşmazlığı gibi göründü. Sorun devam ederse korumaya alabilirim.--Khutuckmsj 21.13, 9 Ekim 2019 (UTC)

Ortada bir içerik anlaşmazlık yok. Yani benimle yok. Bir başka kullanıcıyla ki ikisi de ayni olabilir. Arada bir gelip durmadan değişiklikler yapıyorlar. Bu 2 aydır sürüyor. Ben düzenledim maddeyi resmi siteden kontrol edip, ortada bir vandalizm var özetle. Geçmişe bakarsanız 2 Kullanıcı arasında durmadan değişiklik savaşı var. Karar veremediler. Bende mudahale edip düzgün hale getirdim halen devam ediyorlar. Dizi de sona ermesine rağmen durmadan başrolleri değiştirip olmayan soyadlar ekleniyor. Siz bilirsiniz, ben sizi bilgilendirdim içim rahat :)--Nystaléos benim? 21.17, 9 Ekim 2019 (UTC)

Barış Pınarı Harekâtı değişiklik yanlisi[kaynağı değiştir]

Merhabalar, rahatsiz ediyorum sizi. Az once klavye azizligine ugrayip bu anonim kullanicinin yaptigi degisikligi onayladim sonra geri aldim fark edip lakin halen ben onaylamisim gibi gozukuyor. bunu nasil geri alabiliriz? yani orada bu anonim kullanicinin degisikliginde onayladim diye gozukuyor ve cok rahatsiz edici. Sonra gordugunuz uzere araya baska degisiklikler girdi ve duzelttim bu vandalligi. :/ --Nystaléos benim? 18.01, 11 Ekim 2019 (UTC)

Ara değişiklikler hep vandalsa en son düzgün versiyona geri alabilirsiniz. --Khutuckmsj 18.04, 11 Ekim 2019 (UTC)
Burada gordugunuz uzere hepsini geri aldim lakin o vandal degisikligi yanlislikla onayladim "Nystaléos tarafindan kontrol edildi" diye duruyor sanki onaylamisim gibi sonradan fark edip geri aldim, bunu silemiyor muyuz?? merak ettigim buydu yoksa sorun yok gerekeni yaptim :)--Nystaléos benim? 18.07, 11 Ekim 2019 (UTC)
O sorun değil, hepimiz hata yapıyoruz :) --Khutuckmsj 18.14, 11 Ekim 2019 (UTC)
Dogru soyluyorsunuz, tesekkur edeirm :) --Nystaléos benim? 18.25, 11 Ekim 2019 (UTC)
Nystaléos, üzerime vazife değildi ama rahatsız olduğunuzu belirttiğiniz için ben hallettim. Artık adınız gözükmüyor.--BSRF 💬 18.29, 11 Ekim 2019 (UTC)

Yaptığım yazıda yanlış olan kısım nedir[kaynağı değiştir]

https://g.co/kgs/KCv1ij bu arada sanatçıyım ve kendim hakkımda bilgileri yazdım tarafsız açıdan. https://tr.wikipedia.org/wiki/Feo_Matif --FeoMatif (mesaj) 09.56, 12 Ekim 2019 (UTC)

Gerekli açıklama burada yapılmıştır. Tekrar hoş geldiniz, teşekkürler.--Nystaléos benim? 10.03, 12 Ekim 2019 (UTC)