Kullanıcı:F-22 Raptor

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Merhaba.Ben F-22 Raptor.

Vikipedi'de, hepimizin değerli vaktinden, yoğun yaşam temposundan ödünler vererek ortaklaşa yararlı birşeyler yapma çabası içinde bulunduğu bu ortamda, bu topluluğun bir parçası olmaktan mutluluk ve kıvanç duyuyorum. Kimilerinin Internet'te geçirdikleri zamanı nasıl heba ettiklerini gördükçe iyi bir iş yapıyor olduğumun ayırdına daha da varıyorum ve bu duygularım katlanıyor.

Bu ortamda, çeşit çeşit insanlarla karşılaşıyoruz. Merak ya da bilmemezlikle maddelere zarar verenleri anlayışla karşılıyoruz. Amma velakin küfre, iftiraya ve yalana yerimiz yok. Kibarca vandal diye nitelediğimiz bu tipleri bir türlü saf dışı edebiliyoruz; bir türlü katlanıyoruz, en azından ben öyle yapmaya çalışıyorum. Ancak, gayet masum görünüp de her şeyi sarpa sardırmakta üstüne olmayan ve yine nazikçe troll dediğimiz kendini bilmez zaman hırsızı, sabır sınaklarına hiç tahammülüm yok. Burada yer alan iyi insanların huzurunu kaçırmaya kimsenin hakkı olmadığını düşünüyorum. İyi ile kötünün arasındaki savaşın hiç bitmeyecek olması Vikipedi için de geçerli maalesef.

Burada birşeylere çözüm aramak için yaptığımız tartışmalara saldırgan tavırlarla, dediğim dedik edalarla katılınmamalı. Kuşkusuz ben de kendine göre doğruları ve değer yargıları olan bir bireyim ama bunları yaymaca yeri değil Vikipedi. Mutlak ilkelere uyulması konusunda asla müsamaha göstermiyorum. Bir melek değilim; benim de bir cümle eklemekle başlamış Vikipedi serüvenimin çaylaklık döneminde söylediklerime ters düşen hareketlerim elbet olmuştur; bununla birlikte bir yanlış, bir kusur, bir sürçülisan eylediysem bağışlana.Face-smile.svg Hiçbir şey, hiç kimse mükemmel değil ama biz Vikipedi'yi mükemmel hâle getirebiliriz. Haydi durmayın, daha yapılacak bir yığın iş var! --Face-wink.svgF-22 Raptor 11:57, 10 Şubat 2009 (UTC)

Vikipedi:Babil
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
Diğer kullanıcılar
Vikipedi:Babil
Soccer ball.svg Bu kullanıcı futbol sporunu seviyor.
Diğer kullanıcılar

Icons-flag-tr.png Merhaba - Birleşik Krallık Icons-flag-us.png Icons-flag-ca.png Icons-flag-au.png Hello - Icons-flag-de.png Icons-flag-at.png Icons-flag-ch.png Hallo - Icons-flag-fr.png Salut - Icons-flag-it.png Ciao - Icons-flag-es.png Icons-flag-mx.png Icons-flag-ar.png Hola - Icons-flag-se.png Hej - Icons-flag-no.png Hallo - Icons-flag-dk.png Hej - Icons-flag-fi.png Hei - Icons-flag-is.png Halló - Icons-flag-ru.png привет - Icons-flag-nl.png Hallo - Icons-flag-gr.png γεια - Icons-flag-pt.png Icons-flag-br.png Olá

Vikipedi:Babil
Okonjima Lioness.jpg Bu kullanıcı zooloji alanında uzmandır.
Scandinavian grey wolf Canis lupus.jpg Bu kullanıcı köpekgiller hakkında geniş bir bilgi ağına sahiptir.
Amur Tiger Panthera tigris altaica Cub Walking 1500px.jpg Bu kullanıcı büyük kediler ile ilgili geniş çaplı bilgiye sahiptir.
Port Ghalib march 2006-0010.jpg Bu kullanıcı okyanusal yaşamı şiddetle korumaktadır.
Steinadler Aquila chrysaetos closeup1 Richard Bartz.jpg Bu kullanıcı yırtıcı kuşlarla ilgili geniş çaplı bir araştırma başlatmıştır.
Rauchen Verboten.svg Bu kullanıcı sigara içmez.
NG Bu kullanıcı National Geographic izleyicisidir.
Perito Moreno Glacier Patagonia Argentina Luca Galuzzi 2005.JPG
Bu kullanıcı haykırıyor: küresel ısınmaya önlem almalıyız!
Animal diversity October 2007.jpg Bu kullanıcı doğal yaşamı seviyor ve koruyor.
Face-angel.svg Bu kullanıcı doğru şeyleri yapmaya çalışır. Eğer bir hata yaparsa, lütfen bildirmekten çekinmeyin.
Vini australis -two on a perch-8a.jpg Bu kullanıcı zooloji ile ilgili metin yazabilir.
Sciences exactes.svg Bu kullanıcı bilime büyük bir ilgi duyar.
Diğer kullanıcılar

Americanairlines.arp.750pix.jpg