Kullanıcı:Beşiktaşlı48/Ödüller

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


 Gohomenew.png
Hakkımda 
 Crystal message.png
Mesaj 
 Crystal Clear app clean.png
Katkılarım 
 Nuvola apps kedit.png
Tüm Katkılarım 
 Crystal Clear app kaddressbook.png
Atölye 
 Warehouse Glenlivet.jpg
Depo 
 38254-new folder-2.svg
Projeler 
 Nuvola apps konqueror.png
Ödüllerim 
 Nuvola Turkish flag.svg
Turan Dünyası 
 Crystal Clear app kchart.png
|İstatistikler 
 Wikimedia logo family complete.svg
Dış bağlantılar 

Hediyeler[değiştir | kaynağı değiştir]

Resim Tanım
Barnstar of National Merit.png Kazakistan dalındaki katkılarınızdan dolayı bu geç kalmış ödülü size hediye ediyorum.Kabul etmeniz dileğiyle----Âkhilleus mesaj 15:24, 7 Temmuz 2009 (UTC)
Barnstar of National Merit.png Portal:SSCB,Portal:Coğrafya,Portal:Coğrafya,Portal:Kazakistan,Vikiproje:Türkiye,Vikiproje:Kafkasya,Vikiproje:Orta Asya,Vikiproje Personel Silahları...gibi projelerinizden dolayı bu ödülü hediye ediyorum.Kabul Etmeniz Dileğiyle--Osmanlı98 06:30, 6 Ekim 2009 (UTC)
Tireless Contributor Barnstar.gif Başarılı çalışmaların için bu yıldızı takdim etmek istiyorum. Daha uzun sürede Vikipedi’de katkılarını takip etmek dileğiyle…. Mimar77 18:31, 14 Haziran 2010 (UTC)
Escudo de España (mazonado).svg İspanya illeri, ilçeleri, şehirleri, şablonları gibi konulardaki yardımlarından dolayı bu İspanya Arması 'nı Beşiktaşlı48'e, hediye ediyorum. Saygı ve Sevgilerimle... ~--Berkay-Mesaj--~ 16 Haziran, 2010, 18:15 (UTC)

Barnstarlar[değiştir | kaynağı değiştir]

Blueprint Barnstar 2.PNG Şablon Barnstarı
Eurovision'daki şablonların eksikliğini gidermeye çalıştığın için sana bu barnstarı takdim ediyorum.Güle güllen kullan katkılarının artması dileğiyle--***Osmanlı98***İyi vikilemeler*** 21:43, 22 Kasım 2009 (UTC)


Vikipedi, Özgür Ansiklopedi