Kimlik Hırsızı

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara

Kimlik Hırsızı, 2013 yılı Amerikan yapımı suç-komedi filmi. Filmin yönetmen koltuğunda Seth Gordon oturuyor. Filmin başrollerini Jason Bateman ve Melissa McCarthy paylaşıyor.[1] Film, kimliği bir kadın (McCarthy) tarafından çalınmış bir adam (Bateman)'ın hikayesini anlatmaktadır.

Konu[değiştir | kaynağı değiştir]

Diana limitsiz bir bütçeyle Miami'nin banliyölerinde gününü gün etmektedir. Ufak bir sorun vardır bu alemleri finanse etmek için, kullandığı kimlik bir başkasına aittir: Sandy Bigelow Patterson, bir bankada müşteri temsilcisi olarak çalışan Sandy Bigelow Patterson, ABD'nin oldukça uzak bir yerinde yaşamaktadır. Polisten aradığı cevabı bulamayınca kendi sorununu yine kendisi halletmeye çalışan Sandy sadece 1 hafta süren takipten sonra, hayatındaki her şeyi onunla paylaşmakta olan bu kadınla yüzleşmek için güneye doğru yola çıkar. 2000 mil yoldan geldiğinde görür ki kimliğini geri almak hiç kolay olmayacaktır... Zira Diana suçlu olmasına rağmen yağ gibi üste çıkmayı beceren yırtık bir kadındır.

Patrondan Kurtulma Sanatı filmiyle oldukça iyi bir çıkış yakalayan Seth Gordon'ın son filmi Jason Bateman ve Melissa McCarthy'i buluşturan keyifli bir yol komedisi.

Oyuncular[değiştir | kaynağı değiştir]

Çıkış tarihi[değiştir | kaynağı değiştir]

Mart 2012'de filmin 10 Mayıs 2013 tarihinde vizyona gireceği açıklandı. 2012 Haziran ayında, çıkış tarihi 8 Şubat 2013 olarak değiştirildi.[2]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]